Astrologija: 2020 laukia didelių pokyčių metai

(1)

Ateina naujas gyvenimo etapas

2019 metai – tai virsmo metai, kuomet reikia pradėti pratintis prie ateinančių pokyčių ir atsisveikinti su praeitimi – malonumo neteikiančiais darbais, nepilnavertiškais santykiais, gyvenimą griaunančiais įpročiais.


Tai metai, kuomet pradeda sklaidytis abejonės ir atsiranda daugiau ryžto kažką keisti, vidinio noro pagaliau paleisti praeitį. Šie metai skirti tam, kad reikiamose vietose sudėtum galutinius taškus, net jeigu kartais tai padaryti labai sunku.


Tai metai, kuomet turi suprasti, kad tik paleidusi sugebėsi judėti į priekį. Metai, kada turi nebijoti pažvelgti savo baimės į akis, nes tik taip išmoksi jas kontroliuoti. Metai, kuomet turi pradėti matyti tikrąją realybę, kuri ir paskatins priimti sprendimus.


Viską, kas buvo negero, turi palikti šiuose metuose, nes 2020 prasideda naujas etapas – didelių pokyčių laikas.2020 Žiurkės metai simbolizuoja smalsumą, progresą ir ėjimą į priekį, naują finišo liniją. Todėl jau šiandien turėtum žengti vieną žingsnį, rytoj - dar vieną. Tam, kad naujuose metuose galėtum startuoti be slegiančio praeities bagažo.


2020 – tai metai, kada atsisakome prieš tai buvusios savo pačių versijos. Kuomet išmokstame kitomis akimis pirmiausia žvelgti patys į save, dėl to ir visą likusį pasaulį matome kitokį. Tai metai, kada atverstą naują lapą galime užpildyti savo pačių norais, o ne kitų žmonių primetamais įsitikinimais ir poreikiais.


2020 metų simbolis žiurkė – pirmasis horoskopinio rato ženklas – taškas, nuo kurio viskas prasideda. Ji Žemės stichijos atstovė, o žemė – tai viskas kas stabilu ir praktiška. Todėl ir ateinantys metai turėtų būti būtent tokie: kryptingai vedantys link tavo tikslo.


Taupi, išmintinga ir sumani žiurkė – tai turtingumo simbolis. Todėl 2020 metais palanku keisti darbus, nerti į naujus iššūkius, taupyti pinigus. Sėkmę žiurkė neša ir meilės srityje: iš išorės tokia tyli ir santūri, o viduje nerimstanti ir tiksliai žinanti, kur slepiasi skaniausi kąsneliai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis