Jaunam gitarų kūrėjui - pasaulinio garso muzikanto pripažinimas

Vilniaus Kongresų rūmuose koncertavęs vienu geriausiu gitaristų pasaulyje vadinamas Tommy Emmanuelis įvertino lietuvio dizainerio Rapolo Gražio kurtas "Lava" gitaras. Susitikimas su aukščiausio lygio gitaros virtuozu - rimtas įvertinimas originaliems rankų darbo instrumentams, gaminamiems Lietuvoje.

Susipažinimui su lietuvio gamintomis gitaromis garsus muzikantas skyrė 20 minučių, po kurių neliko abejingas moderniems instrumentams. Pasak T. Emmanuelio, šios gitaros turi visa, ko reikia, ilgą natos išlaikymą ir charakterį - jos tikrai išskirtinės.

A post shared by Lava guitars (@lavaguitars) on Apr 10, 2017 at 10:04am PDT

Kūrėjas R. Gražys pripažįsta, kad tai didelis ir nuoširdus įvertinimas, skatinantis tęsti muzikinių instrumentų tobulinimą. "Man pačiam tai neįkainojama patirtis ir ženklas, jog einu teisingu keliu", - susipažinimą su gitarų virtuozu komentavo Rapolas.

A post shared by Lava guitars (@lavaguitars) on Feb 25, 2017 at 1:48am PST

Vaikino kuriamos gitaros yra rankų darbo, jos gaminamos pagal unikalią technologiją, kuri prailgina natos skambėjimą. Gitaroms naudojamos aukščiausios klasės medžiagos ir mediena, o dizainas išsiskiria ne tik originalia forma, bet ir patogumu grojančiajam. R. Gražio gitaros jau buvo pristatytos tokiose žymiausiose pasaulio parodose kaip "The Namm Show" (Los Andželas), "Holly Grail Guitar Show" (Berlynas) ir "Big Boys Toys" (Abu Dabis).

A post shared by Lava guitars (@lavaguitars) on Jan 30, 2017 at 4:30am PST

A post shared by Lava guitars (@lavaguitars) on Nov 23, 2016 at 1:31am PST

A post shared by Lava guitars (@lavaguitars) on Nov 26, 2016 at 5:59am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis