Trečiadienio horoskopas: Skorpionų laukia nerami diena, o Liūtams ir Vandeniams...

Astrologinė prognozė spalio 23-iajai, trečiadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Doloresa, Lolita, Odilija, Ramvyda, Ramvydas, Ramvydė, Sanginas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.01, leidžiasi 18.05. Dienos ilgumas – 10.04.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************


AVINAS. Artimieji neatsisakys jūsų paremti, jeigu prireiks jų palaikymo. Tačiau reikės geležinės kantrybės, jeigu norėsite įkalbėti namiškius prisidėti prie jūsų sumanymų. Galite sužinoti kažką naujo apie savo vaikus ar mylimą asmenį.


JAUTIS. Šiandien gali būti šiokio tokio nesusikalbėjimo arba nelabai pageidaujamos informacijos, tačiau iš esmės ši diena nebloga. Ypač tiems, kurie geba bendradarbiauti, partneriauti arba tarpininkauti tarpusavyje oponuojančioms pusėms.


DVYNIAI. Palankus metas įvairioms veikloms. Gali tekti aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus.


VĖŽYS. Nersitės iš kailio, tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Tikėtinas pelningas sandoris, puikus pirkinys. Apskritai būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų: kūryba, sportas, verslas, politika, scena.


LIŪTAS. Jūsų aktyvumas pataikys į tikslą, jeigu nebus paremtas savanaudiškais kėslais ir kitų žeminimu. Galite tikėtis kolegų paramos. Didelė tikimybė, kad įsidarbinsite, sudarysite naudingą kontraktą, gausite kreditą, imsitės reformų ar pan.


MERGELĖ. Jums vis dar norėsis turėti kuo daugiau laiko sau bei asmeninės erdvės be jokių trukdymų, šurmulio. Jeigu tai pavyks, jausitės gana komfortiškai. Galite išgirsti gandus, kurie turbūt nenuliūdins.


SVARSTYKLĖS. Tinkamas metas oficialiems ir neoficialiems susitikimams, ryšių mezgimui, kontraktų sudarymui. Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai argumentuokite ir ginkite savo poziciją.


SKORPIONAS. Ramybės neduos neišspręsti profesiniai, finansiniai klausimai. Neoficialūs pokalbiai su svarbiais žmonėmis gali pakurstyti jūsų smalsumą. Galbūt netikėtai gausite atsakymus į tai, kas atrodė neišsprendžiama.


ŠAULYS. Šiek tiek nekantrausite, jeigu laukiate naujienų iš užsienio arba ruošiatės kelionei, pristatymui. Regis, jų sulauksite, tačiau ne visa informacija jums patiks.


OŽIARAGIS. Galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su technika, statybomis, draudimu, bankininkyste. Aktyvūs bus ne tik verslininkai, bet ir politikai. Dėl savų interesų bei naudos bus grumiamasi visomis priemonėmis.


VANDENIS. Šiandien jums ypač svarbu bus bendrauti su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, autoritetas. Pravartu tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo, derinti nuomones, interesus, finansinius išteklius.


ŽUVYS. Šiandien nestigs ūkinių darbų bei noro jų imtis. Galbūt pirksite ar remontuosite techniką, inventorių, iš esmės tvarkysite namus, aplinką. Turėtų pavykti susitarti dėl jums svarbių dalykų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis