5 greitai paruošiami įdarai kiaušinių puselėms

Jeigu ruošiesi Velykoms ir suki galvą, kokie užkandžiai būtų ne tik gardūs, bet ir papuoštų stalą, - tikrai neprašausi pagaminusi įdarytus kiaušinius. Siūlome tau 5 skirtingus įdarų variantus, kurie labiausiai patiko mums.


Česnakinis įdaras. Kiaušinių trynius sumaišykite su viena ar dviem išspaustomis česnako skiltelėmis, majonezu ir smulkintais svogūnų laiškais. Papuoškite rūkyto kumpio susukta juostele.


Tuno įdaras. Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite, nulupkite, perpjaukite pusiau ir išimkite trynius. Trynius sumaišykite su nusunktu tunu, pipirais ir majonezu. Tuną su kiaušiniu sudėkite į baltymų puseles. Alyvuoges supjaustykite

griežinėliais, papriką supjaustykite labai smulkiais kubeliais, laiškinius česnakus supjaustykite ir papuoškite kiaušinius.


Krabų lazdelių įdaras. Kiaušinius išvirkite, atvėsinkite ir nulupkite. Perpjaukite pusiau, išimkite trynius. Į trynius sudėkite tarkuotą sūrį ir smulkiai pjaustytas krabų lazdeles. Sumaišykite su majonezu. Įdarą sudėkite į baltymų puseles.


Pievagrybių įdaras. Kiaušinius kietai išvirkite, palaukite kol atvės, nulupkite, perpjaukite pusiau ir išimkite trynius. Pievagrybius, svogūną ir papriką smuliai supjaustykite ir apkepkite svieste. Pagardinkite pipirais ir druska. Keptus pievagrybius sumaišykite su tryniais ir majonezu. Įdarą sudėkite į baltymų puseles.


Svogūnų įdaras. Sumaišykite tris trynius su garstyčiomis, grietine ir majonezu, sutrinkite šakute. Suberkite smulkintus svogūnų laiškus, įberkite druskos, pipirų, išmaišykite. Išdėliokite įdarą į 10 kiaušinių puselių.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis