Žvilgsnis į ateitį: meilės horoskopas 2020 Žiurkės metams

(2)

2020 Žiurkės metai po truputėlį beldžiasi į duris. Pačioms smalsiausioms siūlome akies krašteliu pažvelgti, ką gi tavo Zodiako ženklui jie atneš meilės srityje.  

AVINAS

2020 metais likimas Avinams pateiks nemažai galvosūkių, tad meilės reikalai pasistūmės į antrą planą. Vis dėlto būtent šie metai į tavo gyvenimą atneš lemtingas pažintis, ateityje galinčias apversti viską aukštyn kojom.


JAUTIS

Jaučio ženklo atstovai 2020 metais atsiskleis visu gražumu. Gyvenimas gali pradėti keistis akimirksniu – būsi pastebėta, įvertinta, geidžiama. Tačiau nepasiduok vien jausmams: kai kurie pasiūlymai gali kaip reikiant susukti tau protą.


DVYNIAI

Ateinančiais metais Dvyniams gali tekti išlipti iš komforto zonos ir ryžtis priimti sprendimus. Šiuo atveju turėtum pasikliauti išskirtinai savo intuicija, kuri neleis tau suklysti.


VĖŽYS

Likimas Vėžio ženklo atstovus vedžios pačiais netikėčiausiais meilės keliais. Panašu, kad turėsi galimybę įsitikinti atsitiktinumų galia – laukia labai netikėtos ir daug žadančios pažintys, tik nebijok eiti į priekį širdies vedama.


LIŪTAS

2020 metais Liūtams tiesiog nebus lygių. Meilės horoskopas žada tikrus jausmų fejerverkus, tad jau dabar gali nusiteikti nuotykiams ir nepamirštamiems įspūdžiams.


MERGELĖ

Ateinantys 2020 metai Mergelės ženklo atstovams turėtų tapti lūžio tašku. Panašu, kad vidinis permainų poreikis pastūmės tave atversti naują lapą, o kartu su tuo į tavo gyvenimą įsiverš ir gaivus pokyčių vėjas.


SVARSTYKLĖS

Tave globojanti Venera jausmų pažers jau pačioje metų pradžioje, tad gali tekti rinktis tarp kelių tave traukiančių asmenų ir skirtingų gyvenimo kelių. Nepasikliauk vien jausmais, nes jie gali būti apgaulingi.


SKORPIONAS

Laukia audringų emocijų ir kunkuliuojančių jausmų kupini metai. Meilė, pavydas, gal net neapykanta – tarsi vis giliau įtraukianti drama. 2020 metai tavo Zodiako ženklui tikrai nebus nuobodūs.


ŠAULYS

Šaulio ženklo atstovai neturėtų snausti: ateinantys metai tinkami užtvirtinti ilgai tavo mintyse gulėjusius sprendimus ar užsilikusias abejones. Žengusi žingsnį išsilaisvinsi ir pagaliau praregėsi.


OŽIARAGIS

Pasroviui ramiai plaukiantį asmeninį gyvenimą gali sudrebinti gana rimti netikėtumai. Tai privers Ožiaragius peržiūrėti savo gyvenimo prioritetus, o gal ir apskritai viską iš naujo perdėlioti. Tik prisimink: šios permainos vyksta ne šiaip sau.


VANDENIS

2020 metais likimas gali tave kaip reikiant nustebinti pačiu netikėčiausiu metu ir netikėčiausioje vietoje. Nestabdyk įvykių tėkmės ir leisk savo asmeniniam gyvenimui keistis pagal aplinkybes. Taip atrasi kur kas daugiau, nei specialiai ieškodama.


ŽUVYS

2020 metai gali priversti tave atsisukti atgalios ir įvertinti tai, kas liko užnugaryje. Gali būti, kad į tavo gyvenimą sugrįš žmogus iš praeities ar kitu pavidalu prisivys primiršti praėjusio etapo šešėliai. Visa tai neišvengiama tolimesniam tavo asmeninio gyvenimo tobulėjimui.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis