Sekmadienio horoskopas: Vandeniai bus dėmesio centre, o Liūtams ir Mergelėms šiandien...

Astrologinė prognozė spalio 13-ajai, sekmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Edas, Edgaras, Edgardas, Edis, Eduarda, Eduardas, Eduardė, Edvardas, Mintara, Mintaras, Mintarė, Mintas, Mintė, Nortautas, Nortautė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.41, leidžiasi 18.29. Dienos ilgumas – 10.48.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


*****


AVINAS. Tikriausiai nuspręsite išsivaduoti iš inercijos, pasyvumo, imtis aktyvesnės veiklos, siekti patinkančio asmens dėmesio ar pan. Neforsuokite situacijos, nes galite pakliūti į komplikuotą padėtį.


JAUTIS. Diena gali atrodyti keista. Jus kažkas slėgs. Gali būti, kad jautriai sureaguosite į partnerio arba kito dominančio žmogaus repliką, poelgį. O galbūt dėl nesusipratimo patys ką nors įskaudinsite, atstumsite. Lengva suklysti pasirenkant prekę, paslaugą, žmogų.


DVYNIAI. Šiandien galite pasisakyti viešai, pasirodyti publikai ar sublizgėti draugų kompanijoje. Bendraukite, šmaikštaukite, bet pernelyg neatviraukite ir venkite dviprasmiškų situacijų. Labiau saugokite vaikus.


VĖŽYS. Šiandien galite sulaukti nemalonių rūpesčių, priekaištų, kritikos. Subtiliai atsižvelkite į aplinkybes, stenkitės prisitaikyti prie aplinkinių, tačiau neleiskite, kad jie jūsų negerbtų, manipuliuotų.


LIŪTAS. Regis, jums džiaugsmo teiks vaikai, jų sėkmės arba jūsų pačių kūrybinė veikla, įdomus renginys, gerbėjų dėmesys ar pan. Galite veržtis pakeliauti, sudalyvauti konferencijoje arba susipažinti su užsieniečiais.


MERGELĖ. Diena bus sudėtinga. Gali paaiškėti, kiek pinigų išleidote arba išleisite kelionei, renginiui, ir ko dėl to teks atsisakyti. Dėliositės prioritetus, tačiau jiems nebūtinai pritars šeimos nariai.


SVARSTYKLĖS. Nusimato gana intensyvus bendravimas su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę bei interesus nei jūs. Gali kilti nesusipratimų. Venkite puikuotis ir girtis, pasitelkite išmintį bei toleranciją. Atsargiai elkitės su technika.


SKORPIONAS. Mintys suksis apie įvairias pareigas, darbą, sveikatą, mitybą, dietas, grožį. Gali būti, kad jus įžeis arba privers susirūpinti išgirstas komentaras apie jūsų stilių, elgesį ar kt.


ŠAULYS. Jums ši diena gali būti smagi, jeigu tik visko nesugadinsite netinkama mityba ir rizikingu elgesiu. Gerų emocijų suteiks vaikai, draugai. Galbūt apsilankysite klube, kine ar koncerte.


OŽIARAGIS. Regis, šiandien pajusite keistą nuovargį, dėl to kris nuotaika, bus sunku bendrauti, daug kas erzins. Nepatartina varginti savęs išvykomis bei tais kontaktais, kurių nepageidaujate.


VANDENIS. Pelnysite dėmesį, sulauksite skambučių iš žmonių, kuriuos jau ėmėte pamiršti. Galbūt nustebins svečias arba žinia iš toli. Venkite rizikos kelyje, nelėkite lyg akis išdegę. Apie avarijų tikimybę priminkite ir šeimos nariams, kad būtų atsargesni.


ŽUVYS. Pajusite norą gyventi komfortiškiau ir to sieksite. Galimos pajamos iš nuomos, amatų, paslaugų. Tačiau galimas susitikimas ar įvykis, kuris kiek per daug kainuos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis