Ketvirtadienio horoskopas: Mergelėms – sėkminga diena meilės srityje, o Vėžiams ir Ožiaragiams...

Astrologinė prognozė spalio 10-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Butautė, Danas, Danielė, Danielius, Danius, Danys, Gilvyda, Gilvydas, Gilvydė.


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.35, leidžiasi 18.36. Dienos ilgumas – 11.01.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************


AVINAS. Šiandien neblogai seksis meninė veikla ir tai, kam reikalinga ramybė, vienatvė, susikaupimas. Slapta informacija arba puiki intuicija padės išvengti nesklandumų. Galimos pajamos iš neafišuojamos veiklos, slapto sandorio.


JAUTIS. Visą dieną intensyviai bendrausite, seksis organizuoti dalykinius ar kitokius pasitarimus. Turėtų pavykti užmegzti ilgalaikius dalykinius ir draugystės ryšius. Bus galimybių atgaivinti ir seną pažintį.


DVYNIAI. Tikriausiai sužinosite apie tam tikrus teisinius niuansus ir tai leis ryžtingiau imtis įstrigusių darbų. Net namuose prie vakarienės stalo bus kalbama apie dalykinius planus, verslo perspektyvas.


VĖŽYS. Seksis reikalai, susiję su užsieniu, mokslu, teise. Pravartu diplomatiškai elgtis ir mintimis peršokti bent kiek toliau į ateitį, jeigu ketinate ko nors naujo imtis, kažką keisti.


LIŪTAS. Neblogai seksis tvarkyti reikalus, susijusius su bendrais ar svetimais pinigais, dokumentais. Dėl finansinių reikalų įmanomi preliminarūs susitarimai. Jaudins psichologinės ir seksualinės problemos.


MERGELĖ. Tikėtinas įpareigojantis pokalbis su dalykiniu partneriu arba konkurentu. Sėkmingai išsiaiškinsite santykiuose kilusius nesusipratimus. Gali atsirasti proga užmegzti pažintį, romaną arba labiau suartėti su antrąja puse.


SVARSTYKLĖS. Pats metas pradėti kultivuoti sveiką gyvenseną, dietą, mankštintis. Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, o jeigu aktualu, ieškotis darbo. Kolega ar draugas gali pateikti įdomų pasiūlymą. Tai, ko dabar imsitės, gali būti perspektyvu.


SKORPIONAS. Galite susidomėti neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybe. Puiki diena įvairiems pristatymams ir prisistatymams. Galbūt jums ką nors pasiūlys meniškos prigimties asmuo arba gerbėjas.


ŠAULYS. Dėmesio reikalaus ir šeima, ir darbas. Tuo pačiu dar norėsis patirti pramogų, romantikos. Vargu ar sugebėsite gauti viską, ko trokštate. Prioritetą teikite namams, šeimai.


OŽIARAGIS. Darbo srityje neišvengsite rūpesčių. Regis, teks tvarkyti dokumentus, sutartis ir tuo pačiu narplioti supainiotus reikalus, ieškoti reikalingos informacijos.


VANDENIS. Šiandien tiktų pasirašyti rimtas sutartis, derėtis. Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms ir detalėms. Regis, neaiškumai išsisklaidys, o reikalai ims judėti į priekį.


ŽUVYS. Kai kuriuos savo sumanymus šiandien realizuosite be didelių pastangų. Galite apsispręsti dėl dalykinio ar kitokio pasirinkimo. Rimtai pagalvokite apie galimas reformas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis