Mafijos vilionėms neatsispyrė vilniečiai ir Londono lietuviai

Visame pasaulyje populiarus intelektualus vaidmenų žaidimas „Mafija“ pradėjo savo penktąjį sezoną. Vilniuje jo atidarymas vyko ištaigingame viešbutyje „Imperial Hotel & Restaurant“ , kurio nepraleido ir žinomi žmonės.

Praėjusį savaitgalį Londono lietuviams šią išskirtinę pramogą „Mafia Club International” įkūrėjas Laimonas Diškevičius pristatė jau antrąjį kartą.


„Intelektualūs laisvalaikio užsiėmimai labai reikalingi kiekvieno žmogaus gyvenime, todėl noriu, kad ir ne Lietuvoje gyvenantys tautiečiai turėtų galimybę tobulėti bei stiprėti psichologiškai“, – teigia „Mafija“ žaidimo įkurėjas, jo vedėjas bei saviugdos treneris Laimonas Diškevičius. „Sveikiname prisijungus prie mafijos šeimos“, – tokiais žodžiais kaskart pasitinkami nauji „Mafija“ žaidimo dalyviai. Fone skambanti paslaptinga muzika, ant stalų išdėliotos juodos kaukės ir fotoaparatų blykstės – visa tai kuria paslaptingą ir azartišką atmosferą.


Žaidimo sezono atidarymo renginyje Vilniuje buvo galima sutikti ir žinomų žmonių: Indrę Launikonytę, Rasą Kaušiūtę, Ištvaną Kviką, šokio teatro „Rokada“ šokėjas ir kt. Viena aktyviausių šio žaidimo gerbėjų galima laikyti atlikėją I. Launikonytę. Žinoma moteris sako, esanti gana išranki pramogoms, laisvo laiko beveik neturinti, todėl dėmesingai renkasi, kaip leisti savo vakarus. „Mafija“ atlikėją intriguoja dėl žaidimo pobūdžio, galimybės ugdyti tam tikras asmenines savybes, pakilios atmosferos bei renginio metu patiriamų emocijų.


Ne pirmą kartą žaidime dalyvauja ir dainininkė R. Kaušiūtė. „Paprastai gyvenime esu labai prasta aktorė, manau, tik scenoje galiu kurti vaidmenį. Sudalyvavus šiame žaidime, atradau tai, kad kai kuriais gyvenimo atvejais visgi yra naudinga nuslėpti savo tikruosius jausmus“, – sakė dainininkė.


Kaip sako šios pramogos organizatorius L. Diškevičius, psichologinio žaidimo populiarumas visame pasaulyje negali blėsti dėl vienos pagrindinės priežasties: čia tiesiog nėra ribų tobulėjimui. „Daugybė įvairiausių scenarijų, galimų ėjimų ir netikėtų baigčių, kad net žaidus „Mafija“ keletą metų, tenka sau pripažinti, kad yra kur tobulėti. Ir šis faktas motyvuoja. Smagu, kad Lietuvoje pavyko atrasti savitą stilių, savas žaidimo taisykles ir nuostabią intelektualių žmonių bendruomenę, kurie neleidžia sustoti“, – sako L. Diškevičius, rinkoje lyderiaujančios „Mafija“ žaidimus organizuojančios įmonės, vadovas. Pasak pašnekovo, renginių metų ugdomas nugalėtojo mentalitetas, todėl pagrindinė taisyklė, kuri vyrauja čia yr ši: „Niekada nepasiduoti!“.


Pasak Laimono, tiek Vilniuje, tiek Londone žaidimas vyksta pagal tą patį scenarijų. „Abiejuose miestuose renkasi žmonės, kurie yra neabejingi savo gyvenimui. Tie, kurie vertina savo laiką, supranta, kas yra tikra, o kas tik – kopijos kopija. Nors šis užsiėmimas tinka visiems, tačiau į mūsų vakarus renkasi tie, kurie megsta intelektualų laisvalaikį ir tokiu būdu investuoja į savo tobulėjimą”, – tikina Lietuvoje gerai žinomas saviugdos treneris, suvokiantis, kad Londonas gali pasiūlyti tūkstančius įvairių pramogų, todėl džiaugiasi, kad po truputį pavyksta rasti savo nišą šiame megapolyje.


„Mafija“ vakarams taikomas griežtas aprangos kodas – ,,Black tie optional”/,,Cocktail”. Ar organizatoriai neįleistų žaidėjo, kuris ateitų į reginį, nepaisydamas šios taiyklės? „Tikrai taikome griežtus reikalavimus dėl aprangos. Tvirtai tikiu, kad žmogus, kurio apranga neatitinka nustatyto vakaro kodo, paprasčiausiai negerbia nei kitų dalyvių, nei organizatorių. Todėl, nors kol kas dar nėra buvę atvejo, kad ko nors neįleistume dėl aprangos kodo neatitikimo, griežtai laikysimės šios sąlygos“, – sako L. Diškevičius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis