Nuostabi mergina, bet ar matei jos kojas?

Mūsų visuomenėje galioja tam tikri grožio standartai, tačiau ar nori jų vaikytis, kiekvienas sprendžia pats. Atkreipti kitų dėmesį į pasirinkimo laisvę nusprendė sporto aistruolė Morgan Mikenas. Metus mergina neskuto kojų ir augino pažastų plaukus.

Tinklaraštininkė Morgan Mikenas atvirauja, kad dar būdama 11 m. patyrė patyčias dėl kūno plaukuotumo. Dabar tokius užgauliojimus mergina atremtų kur kas lengviau nei kadaise. Net metus ji augino kojų plaukus ir retai teskuto pažastis, tad per tą laiką ne kartą girdėjo įvairių atsiliepimų.

Kodėl Morgan pasiryžo tokiam išbandymui? Ji nusprendė, kad kūno plaukų auginimas atkreips dėmesį tų, kurie bijo būti savimi. Pasak M. Mikenas, kiekvienas turėtų atrodyti taip, kaip nori jis, bet ne visuomenė. Akivaizdu, kad intensyviai sportuojančiai merginai pavyko atkreipti aplinkinių dėmesį, jos Instagram paskyrą seka jau daugiau nei 30 tūkst., o prie nuotraukų, kuriose Morgan demonstruoja neskustas kojas ar pažastis, gausu susižavėjimo ir drąsinimo komentarų.

Kad Morgan nekreipia dėmesio į primetamus grožio standartus ir gyvenime daro tai, kas jai patinka, nė negalima dvejoti. Jau kurį laiką ji ne tik propaguoja žmogaus laisvę būti savimi, bet ir pati rodo puikius saviraiškos pavyzdžius. Mergina sportuoja, laisvalaikiu tapo, o kartu su vaikinu muzikuoja. Instagrame ji dalijasi tiek sporto rezultatais, tiek menine veikla. Beje, kaip mylimasis vertino neskustų kojų metus, Morgan neužsimena.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis