3 sėkmės paslaptys Vandens stichijos ženklams: VĖŽYS, SKORPIONAS, ŽUVYS

Vandens stichijai priskiriamus Vėžio, Skorpiono ir Žuvų ženklus valdo jausmai – tokio plataus emocijų spektro, stiprios intuicijos ir išjausto intymumo kiti Zodiako ženklai gali tik pavydėti. Paskaityk tau skirtus 3 patarimus, padėsiančius dar greičiau siekti tikslų.

VĖŽYS


1. Tu labai organizuota, gebanti vienu metu padaryti šimtą darbų. Turi suprasti, kad neverta to paties reikalauti ir iš kitų. Jie jausis spaudžiami, o tu vis tiek negausi to, ko tikiesi.

2. Esi linkusi stipriai prisirišti prie kitų žmonių. Mokykis labiau koncentruotis pati į save ir į savo poreikius, o ne į kitų žmonių jausmus.

3. Garsiai kalbėk ne apie savo gyvenimo planus, o apie dabarties pasiekimus. Tegul aplinkiniai ne girdi, o patys pamato tavo sugebėjimus.


SKORPIONAS


1. Turi išmokti paleisti negatyvias emocijas – gerumas tavo gyvenime gali duoti kur kas daugiau, nei pyktis ir noras kerštauti.

2. Padėk žmonėms tada, kada jie tavęs to prašo, o ne tada, kai tau atrodo, kad to reikia.

3. Gyvenime gali gauti viską, ko tik panorėjusi. Tačiau turi mokytis kantrybės – kartais norimą rezultatą kur kas greičiau pasieksi eidama mažais žingsneliais.


ŽUVYS


1. Esi bene labiausiai gabumais apdovanotas Zodiako ženklas, o pasitikėjimo savimi turi mažiausiai. Turi išmokti labiau save vertinti.

2. Tu per daug linkusi koncentruoti savo dėmesį į nesėkmes: jei vienas iš dešimties dalykų tau nepavyko, tai neturi reikšti, kad esi niekam tikusi. Išmok kontroliuoti negatyvias savo emocijas.

3. Tau seksis kur kas labiau, jeigu nustosi atidėlioti savo darbus. Kad ir kaip tau nesinorėtų, stenkis viską padaryti čia ir dabar. Pamatysi, kaip staiga viskas pradės eiti kur kas sklandžiau. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis