Įsiutusi žmona parašė viešą laišką vyro meilužei

Jeigu tau teko gyvenime patirti išdavystę ir vyro neištikimybę, tikriausiai dar iki šiol prisimeni tą įsiūtį, kuris apėmė tiesos akimirką. Toks mylimo žmogaus poelgis kardinaliai keičia visą tavo gyvenimą ir juntamas pyktis - natūrali reakcija. Kai kurios sugeba užgniaužti emocijas ir išsiskiria be didesnių skandalų, kitos apskritai nesiskiria, trečios išlieja viską, ką galvoja. Koks teisingas sprendimas tokioje situacijoje? Teisingo sprendimo nėra, nes kiekvienas renkasi savo kelią.

Moteris, vardu Melani, nusprendė netylėti ir paviešino laišką, kurį parašė vyro meilužei Jennifer. Laiške daug nuoskaudų, daug pykčio ir susikaupusio kartėlio. O mums įdomi tavo nuomonė - kaip tu pasielgei būdama tokioje pačioje situacijoje? O jeigu nieko panašaus tau nėra nutikę, kaip vertini tokį poelgį?

„Ačiū, Jennifer,

... Už dantų žymes, kurias tu palikai ant mano vyro krūtinės.

Ne, tikrai, aš tau sakau „AČIŪ“! Tu netgi neįsivaizduoji, nuo kokio košmaro išgelbėjai mane ir mano vaikus. Norėdama padėkoti už tavo paslaugą, siūlau pasilikti mano vyrą visiems laikams. Jei nuspręsi priimti šį apdovanojimą, prašau, atkreipk dėmesį į tolimesnes taisykles.

1. Tau teks finansiškai jį išlaikyti. Reikalas tame, kad mes turime du vaikus (kaip tu jau žinai), o tai reiškia, kad didžiąją dalį savo pinigų jis turės atiduoti savo vaikams, mokėdamas alimentus. Vaikai turi gauti tai, ko nusipelnė. Taip pat prašau atkreipti dėmesį į tai, kad 11 metų aš buvau namų šeimininke (to reikalavo vyras), todėl papildomai jam teks mokėti alimentus ir man. Taigi gali pamiršti jo pinigus, mieloji, nes jie yra mano.

2. Tau teks nupirkti jam naujus drabužius. Žinai, kuomet šiandien jis išėjo iš mūsų (dabar jau mano) dušo ir aš pamačiau įkandimo žymes, mūsų namuose įvyko kai kas neįtikėtino! Susiformavo juodoji skylė, kuri susiurbė visus jo drabužius. Todėl pas tave jis ateis praktiškai nuogas (pasiseks tau!). Bet šioje situacijoje yra ir pliusas. Galėsi aprengti jį kaip tik norėsi. Gali nupirkti jam net šuns pavadėlį ar mažą gražią suknelę.

3. Gali pamiršti apie jį savaitgaliais. Šį laiką jis leis su savo vaikais. Kadangi jis atvirai pareiškė (keli žmonės to liudininkai), kad tu tik „girta kvailė“, vadinasi mano vaikai su tavimi laiko tikrai neleis. Vardan jų pačių saugumo.

4. Tu negrąžinsi jo man. Aš jo nepriimsiu. Galimybė grąžinti baigėsi tą akimirką, kai jis prie tavęs prisilietė! Aš buvau jam gera žmona, ir jam su manimi pasisekė. Nenustebk, kad negalėsi būti geresnė už mane (o tu tikrai negalėsi), ir kai jis tai supras, jausiesi nelaiminga.

5. Dėl viso šito jis kaltins tave. Su ašaromis akyse jis pareiškė, kad tu juokeisi iš jo: „Tikiuosi, žmona pamatys šiuos įkandimus“. Nežinau, ar tu tikrai taip pasakei. Jei atvirai, man visiškai vienodai. Bet jeigu ką, tavo noras išsipildė. Aš mačiau įkandimus. Jis buvo toks piktas dėl tavo žodžių, kad kai daviau jam į akį, išgirdau tik prašymą atleisti. Šiaip aš prieš smurtą ir anksčiau niekam nesu trenkusi. Bet man visai neapmaudu, kad jam trenkiau. Jeigu atsuktume laiką atgal, taikyčiausi kur kas žemiau.

6. Na, o čia greičiau ne taisyklė, o draugiškas įspėjimas. Aš stengsiuosi kuo dažniau kalbėti apie tave bjaurius dalykus, kad tik tave įsiutinčiau. Tai taps mano hobiu - įskaudinti tave ir vyrą taip, kaip jūs įskaudinot mane ir mano vaikus. Prisimink, kad jis klausys manęs daugybę metų. Aš buvau su juo 12 metų ir pažįstu kur kas geriau, nei tu. Ir taip, aš esu tikra, kad elgiuosi teisingai.

Ačiū, Jennifer! Jis visas tavo!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis