Mados renginio „Design for life“organizatoriai: gana skriausti mažesnius miestus

Suknelę pirkti prekybos centre, batelių vykti į centrą, makiažo priemonių į sostinę, o išskirtinių aksesuarų pavyks rasti, ko gero, tik internete. ,,Atėjo laikas nudžiuginti ir mažesniuosius Lietuvos miestus ir atvežti jiems viską po vienu stogu’’ - taip nusiteikę nemokamų mados mugių ,,Design for life’’ organizatoriai. Balandžio pradžioje Klaipėdą ir Kauną sudrebinę renginiai persikelia į Panevėžį ir Šiaulius, kur balandžio 29 ir 30 miestų arenas apguls grožio ir stiliaus profesionalai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Nori idėjų važiuok į sostinę? Netiesa!

Balandžio 29 dieną ,,Cido’’ ir balandžio 30 ,,Šiaulių’’arenas nuo 11 val prikelsiančio renginio organizatoriai pasakoja, jog idėja mados ir grožio muges rengti ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose atėjo natūraliai ,,Kodėl ieškoti grožio turime važiuoti šimtus kilometrų? Kodėl jo tiesiog čia neatvežus?’’- klausiamai šypsosi jie. Čia pat tiek Panevėžyje, tiek Šiauliuose ne vienas grožio salonas, ne vienoje vietoje rengiami grožio sričių specialistai ir žmonės, kuriems svarbu į savo gyvenimus įnešti grožio ir harmonijos. Per metus Lietuvoje vyksta vos vienas kitas renginys, kuris sutalpintų tokią gausą aktualijų po vienu - tas malonumas visad atitenka Vilniui, Kaunui arba Klaipėdai, tačiau nuo šiol dėl to tikrai neteks rūpintis ir šių miestų gyventojams bei svečiams.

Renginiai pasipildė grožio sfera ir pilna dienos programa

Dažnai nemokamos mugės vilioja pasidairyti, kokias būsimas tendencijas mados vėjai atnešė į aprangos sferą. Klaipėdoje ir Kaune vykusių mugių ,,Design for life’’ dalyviai tą puikiai pademonstravo savo kurtuose rūbuose, avalynėje, rankinėse, papuošaluose ir interjero detalėse. Tačiau išskritinai Panevėžio ir Šiaulių miestams po vienu stogu bus suburtas ir grožio priemonių pasaulis. Atvyks gerai žinomi ir dar ne visiems atrasti makiažo ir kūno priežiūros priemonių brandai, kurie čia pat vietoje konsultuos visais rūpimais klausimais, teiks nuolaidas ir naudingus patarimus. Vyks net nemokamų makiažų pasirodymai. Negana to, abiejuose miestuose specialiai ,,Design for life’’ bus įrengtos scenos: Panevėžyje visą dieną vyks Jaunimo mados festivalis, Šiauliuose modelių mokyklos auklėtiniai pademosntruos naujausias kolekcijas.

Pasirūpinta vyriškąja lytimi ir visomis amžiaus grupėmis

,,Žinome, kaip pesimistiškai išgirdę apie planus praleisti apsipirkinėjant reaguoja vyrai.’’ - juokiasi renginio organizatorė Kristina Baltrukėnaitė. ,,Bet nepamirškite, jog tokie renginiai kaip ,,Design for life’’ prekių atveš ir vyrams. Bus galima rasti rankinių, piniginių, rankų darbo aksesuarai: varlytės, sąsagos, šalikėliai, diržai. ,,Dažnai ateiti į renginį sudvejoja ir vyresni nei 35 metų amžiaus žmonės, bet kodėl?’’ - toks klausimas paskatino organizatorius priminti lankytojams, jog tiek ,,Cido’’, tiek ,,Šiaulių’’ arenose bus gamintojų, kurie atveš prekes visoms amžiaus grupėms: nuo vaikų iki vyresnio amžiaus lankytojų. ,,Puoštis juk nori visi’’- su šypsena nedvejoti ir apsilankyti kviečia ,,Design for life’’ organizatoriai.

Užsakymo nr.: PT_74431456

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis