Šeštadienio horoskopas: Vandeniai pasiners į meilę ir romantiką, o Žuvims bei Dvyniams šiandien...

Astrologinė prognozė rugsėjo 21-ajai, šeštadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Mantrimas, Mantrimė, Mantvilas, Mantvilė, Manvilas, Manvilė, Matas, Nijolė, Viskintas, Viskintė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.00, leidžiasi 19.24. Dienos ilgumas – 12.24.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


AVINAS. Šiandien neskubėkite nieko žadėti, įsipareigoti, nes jūsų nuomonė greitai gali pasikeisti. Tikėtina, kad teks dalyvauti renginyje, bendrauti su įžymybėmis, nors ir norėsite nuo to išsisukti. Saugokitės avarijų, ugnies.


JAUTIS. Jums rūpės įvairūs pirkiniai, buitinės paslaugos, nekilnojamojo turto reikalai. Dėl išlaidumo priepuolio galite išleisti daug pinigų. Belieka tikėtis, kad nesigailėsite dėl savo pirkinių. Labiau prižiūrėkite vaikus.


DVYNIAI. Šiandien nuo jūsų aštraus liežuvio ne vienas gali susigūžti. Galbūt aiškinsitės santykius, perspektyvas. Stenkitės išsaugoti gerą nuotaiką, tausoti savo ir kitų nervus, neprovokuoti agresijos, barnių.


VĖŽYS. Galite turėti vidinių problemų, sentimentų. Galbūt jus nuliūdins dominantis asmuo arba tiesiog pasigesite harmonijos, stabilumo. Venkite turėti reikalų su abejotinais veikėjais, nesivelkite į nelegalius sandėrius.


LIŪTAS. Jums patiks klausytis svetimų pokalbių bei į juos kištis, diskutuoti. Tačiau kai kurie jūsų pasisakymai gali jums pakenkti. Nederėtų prievarta brukti savo nuomonės, patarimų, pamokymų.


MERGELĖ. Gana įtempta diena, trūks emocinės pusiausvyros. Artimųjų raginimai kažkuo rimčiau pasidomėti arba imtis namų ruošos neturi tapti pagrindu pykčiui, nepasitenkinimui.


SVARSTYKLĖS. Jeigu esate suplanavę kelionę ar išvyką į parodą, renginį, gali nutikti taip, kad teks keisti planus dėl nenumatytų trikdžių ar sveikatos problemos. Tokiu atveju savaitgalio nuotaikos kaip nebūta.


SKORPIONAS. Būsite linkę nerimauti, ieškoti tamsiųjų gyvenimo pusių. Nesistenkite perauklėti kitų, kol nesusidorojote su savomis ydomis. Geriausia būtų tvarkytis buityje. Dėl techninio pirkinio pasitarkite su namiškiais.


ŠAULYS. Aktyvi diena. Skubėsite, suksitės, kad spėtumėte nuveikti tai, ką užsibrėžėte. Tačiau liks vietos ir veidmainystei, demagogijai, ginčams, nepasitenkinimui. Derėtų labiau skaitytis su antrosios pusės, aplinkinių žmonių nuomone.


OŽIARAGIS. Galvoje suksis spiečius minčių apie nebaigtus darbus, pareigas. Pravartu šį tą susiplanuoti ir tikslingai veikti. Bent jau savo ūkyje jums išties pavyks įvesti tvarką, išmesti nereikalingą šlamštą, užbaigti susikaupusius darbus. Atsargiai kelyje.


VANDENIS. Tikriausiai mėginsite sudaryti įspūdį, kad esate dosnūs, turite puikų humoro jausmą arba kūrybinį talentą, daug žinote, mokate bendrauti su vaikais. Svajosite apie meilę, romantiką. Kai kas pavyks, bet galimas ir nuostolis.


ŽUVYS. Diena keistoka, sunkiai prognozuojama. Regis, nelengva bus išlaikyti ir apginti savo nuomonę. Nepritarimo chaose ji praras racionalų grūdą. Sunku bus susitarti dėl bendrų planų su šeimos nariais. Turbūt imsite manipuliuoti, veidmainiauti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis