Astrologinė prognozė šiai savaitei: rugsėjo 9 – 15 d.

Pažiūrėk, ką tau žada šios savaitės horoskopas!

AVINAS


Šią savaitę suaktyvės dalykinė, kolektyvinė veikla, teks labiau derintis prie kitų. Kai kurie susitikimai, pasiūlymai bus įdomūs, nekasdieniški, o jums seksis atkreipti į save dėmesį. Tik nepraraskite atidumo bei atsakomybės jausmo, nes tai labai matysis aplinkiniams, kolegoms, klientams. Nuo ketvirtadienio energijos ims mažėti, bendravimas – varginti. Lengvai galite sunegaluoti, susižeisti, susikompromituoti arba įkliūti į intrigų pinkles. Turėtumėte ypač vengti svaigalų ir nekokybiškų produktų.


JAUTIS


Šią savaitę padaugės optimizmo, pasitikėjimo savimi. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Ryžtingai imsitės dalykinių reikalų. Galbūt laimėsite įtakingo asmens palankumą. Tačiau gali būti, kad painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei kelsite erzelį. Negraužkite savęs dėl vieno kito nepavykusio reikalo, nekelkite sau ir kitiems per didelių reikalavimų. Verčiau pagalvokite apie kitas alternatyvas. Atsargiai kelyje. Savaitgalį pasirūpinkite sveikata, higiena, išvaizda. Neįsipainiokite į abejotiną veiklą.


DVYNIAI


Savaitės pradžioje pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus bei imtis ūkinių darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Tikėtina, kad teks bendrauti su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio. Jeigu tai bus patyrę specialistai, tai jie pasirodys jums itin reiklūs. Jums derėtų rimtai pasverti savo dalykinius planus, pažadus – tai, ką pareikšite žodžiu ar raštu, atneš pasekmes. Lengva apsigauti ir suklaidinti kitus. Savaitgalį galimi techniniai rūpesčiai. Neprovokuokite priešiškai nusiteikusių asmenų. Saugokitės traumų, ugnies.


VĖŽYS


Ši savaitė kažkokiu būdu tikrins jūsų psichologinę stiprybę, o gal – ir veiklos kokybę, kompetenciją, gebėjimą priimti ir pateikti informaciją. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo, tarpininkavimo sutartį. Galite priimti sprendimą, susijusį su pirkimu/pardavimu arba nuoma, remontu, investicijomis. Savaitės pabaiga gali atgaivinti pamąstymus apie tai, ar nevertėtų kažko iš esmės keisti gyvenime, tiksluose, pasaulėžiūroje. Ir artimos, ir tolimos kelionės bus gana pavojingos.


LIŪTAS


Savaitės pradžioje teks suktis darbe, gal net už du. Gana sumaniai tvarkysite dalykinius ir ūkinius reikalus. Seksis bendrauti su viršininkais, kolegomis. Visgi saugokitės sukčių, netapkite reklamos, internetinės prekybos auka. Ir patys venkite piktnaudžiauti savo padėtimi, veltis į aferas. Nederėtų gvieštis ne savo pinigų, naudotis kitais savo labui, o jų nuostoliui. Savaitgalį mintys suksis apie nuosavybę, pinigus. Galbūt į paviršių iškils senos skolos, nuoskaudos. Saugokitės vagysčių, apgaulių, gaisro.


MERGELĖ


Ši savaitė jus panardins į profesinių arba asmeninių rūpesčių okeaną. Regis, seksis sublizgėti kūrybos, šou arba turizmo verslo, vaikų ugdymo ir reklamos srityje. Kita vertus, padaugės iliuzijų, intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nepasimesti, pasitikėti savimi. Tik nekelkite scenų ir nekerštaukite. Kaupkite informaciją, išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Saugokitės apsinuodijimų, vagysčių, gaisro, agresijos.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę jums seksis daryti įspūdį dominantiems asmenims, bendrauti su augančia karta, demonstruoti pedagoginius sugebėjimus. Galimas ir kūrybinis polėkis arba norėsis užmegzti romantišką ryšį, pirkti papuošalus, keistus daiktus. Regis, rasite laiko užsiimti tuo, kas jums įdomu. Tačiau nesusipratimų gali kilti darbe ar pakeliui į jį. Laikykitės saugos darbe bei higienos taisyklių. Regis, nerimausite dėl savo arba kieno kito sveikatos ar išvaizdos. Abejotinų grožio procedūrų verčiau atsisakykite.


SKORPIONAS


Savaitės pradžioje jus domins įvairi informacija, galite imti ar teikti interviu, sudaryti aktualias sutartis, įsigyti kažką iš technikos. Galbūt gausite lauktą pranešimą, atsakymą. Visgi galimi ir šiokie tokie išbandymai. Jeigu pasiduosite abejotinoms pagundoms, nemalonių pasekmių turbūt neišvengsite. Slaptas meilės nuotykis gali iškilti į viešumą. Verslo afera, lengvabūdiškas nuotykis, vaikų nepriežiūra gali daug kainuoti. Saugokite turtą, pinigus, nežaiskite azartinių žaidimų.


ŠAULYS


Šią savaitę nusimato pasiūlymas arba informacija, galinti pasitarnauti dalykiniams, finansiniams tikslams. Tačiau įmanoma ir klasta, veidmainystė. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus, išsisukinėjimus. Būkite atidesni artimųjų poreikiams. Neblogai seksis reikalai susiję su informacija, transportu, reklama. Kita vertus, sunkiai prisiversite dirbti darbą, reikalaujantį kruopštumo, subtilumo. Savaitgalį ypač saugokite savo ir kitų sveikatą, nuosavybę, nelįskite į pavojus, būkite atidūs kelyje.


OŽIARAGIS


Šią savaitę viltys, susijusios su darbu, mokslu, verslu, planuotomis pajamomis, tikriausiai pasiteisins. Būsite nusiteikę rūpintis naujais pajamų šaltiniais arba skolų susigrąžinimu, nuomos, indėlių, pelno klausimais, derėtis, prekiauti. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti ir gana sudėtingą reikalą, susijusį su užsieniu. Tik būkite apdairesni, nes ne visa informacija, reklama atitiks tiesą ir galite susidurti su sukčiais. Atkreipkite dėmesį į vaikų užsiėmimus – ar jie saugūs ir moralūs.


VANDENIS


Šią savaitę aplinkybės turbūt privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Nusimato konfidencialus susitarimas arba informacija. Visgi bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko, patikėti gandais. Regis, polinkis išlaidauti bus didesnis už galimybę užsidirbti. Jeigu ketinate imti kreditą ar investuoti į kažkokį projektą, atsiras daug žadančių kompanionų. Ne visi pažadai bus pildomi, neapsirikite. Savaitgalį būsite linkę daug laiko leisti socialiniuose tinkluose, rašydami atsiliepimus, komentarus.


ŽUVYS


Šią savaitę neišvengsite aplinkybių, stabdančių jūsų iniciatyvą, verčiančių dvejoti, nepasitikėti. Emocijos trukdys jums atlikti praktinius darbus ir blaškys dėmesį. Saugokitės vagių ir kitų nesąžiningų žmonių. Lengva įsipainioti į meilės trikampį. Mažiau klausykitės gandų ir apkalbų. Savaitgalį galite pasielgti labai spontaniškai ir neatsakingai. Tai gali išprovokuoti pavydo sceną, nuostolį ar kerštą. Neužmirškite apie tai, jeigu jus užvaldys jausmų audros ar nedorumo gaivalas. Saugokitės traumų, ugnies.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis