L‘Occitane renginyje žinomos merginos pristatė savo mamas

Sostinės centre esančiame „L‘Occitane“ salone vyko išskirtinis, mamos ir dukroms skirtas vakaras, kurio dalyvės lepinosi veido, plaukų, galvos bei rankų priežiūros ritualais, o taip pat domėjosi išskirtinėmis naujienomis – grožio produktų dėžutėmis, skirtomis mamoms ir dukroms. Išskirtinei publikai buvo pristatyta ir ekskliuzyvinė naujų aromatų linija „86 Champs“ kolekcija, įkvėpta „Pyragaičių Picasso“ vadinamojo prancūzų konditerio Pierre Hermé desertų. 

Į šeimyninės tematikos grožio renginį atvyko dainininkė Rosita Čivilytė, fotomenininkė Rūta Andre su dukromis bei „Vaikų Eurovizijos“ konkurse išgarsėjusi atlikėja Eglė Jurgaitytė, drabužių kūrėjos seserys Justina Ieva ir Jūratė Steponavičiūtės, tinklaraštininkės Kamilė Kanapeckaitė, Berta Garuckė, Sandra Balčiūtė su mamomis, o taip pat aktorės Justė Zinkevičiūtė ir Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė, vizažistė Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė ir kt.


Visas renginio nuotraukas pamatysi žemiau esančioje galerijojeAtlikėja Eglė Jurgaitytė pasakojo mamą apšviečianti paskutinėmis naujienomis, ypatingai, liečiančiomis naująsias technologijas, o mama – pedagogė Loreta Jurgaitienė – savo dukrai negaili patarimų, kaip tausoti savo grožį natūraliomis priemonėmis. „Neretai namuose dviese pasilepiname kaukėmis, druskų voniomis ar kitomis grožio procedūromis, – šypsodamasi sakė E. Jurgaitytė. – Iki šiol prisimenu mamos patarimą trenkant plaukus juos perplauti dilgėlių nuoviru, kad būtų stipresni“. Būdama scenos žmogumi Eglė šventai laikosi dar vieno mamos patarimo: niekada neina miegoti nenusivaliusi makiažo po filmavimų, koncertų ar kitų renginių. „Kad ir kokia būnu pavargusi, šios taisyklės šventai laikausi. Mama įkalė į galvą, kad bent jau naktį odai reikia leisti pailsėti, kad tik kruopščiai nuvalyta oda gali laisvai kvėpuoti ir atsinaujinti“.


„Mūsų visų trijų skonis bei grožio suvokimas labai panašus, todėl dažnai klausiame viena kitos patarimų ir tikrai naudingai patariame. Žinome, kad tokie patarimai visuomet bus geriausi“, – net neabejoja tituluota gražuolė, viena iš prekės ženklo „Step by Step“ įkūrėjų, Justina Ieva Steponavičiūtė, kalbėdama apie bendravimą su seserimi, verslo partnere Jūrate bei mama floriste Laima. Žinoma moteris sakė, kad visos trys mėgstančios apsilankyti SPA centre, grožio salone ar tiesiog užsukti į kosmetikos parduotuvę apžiūrėti ir išbandyti grožio naujienas, išsirinkti naujų lūpų dažų ar kvepalų.


„Gal ir ne itin dažnai tai darome, bet kai jau kur nueiname, tai kam nors būtų tikrai sunku mus iškrapštyti iš grožio oazės“, – juokėsi Justina Ieva. Pasak pašnekovės, mama nuo pat mažens jai su seserimi Jūrate sakydavo, kad visada reikia išlaikyti saiką. „Sakydavo, kad reikia pasikliauti ne mada, kuri greitai ateina ir išeina, o elegancija bei moteriškumu, kurie niekada neblėsta, – apie mamos įtaką kalbėjo drabužių kūrėja . – Dar pamenu mamos žodžius, kad kiekviena save gerbianti moteris turi prisižiūrėti, visuomet būti pasitempusi, nepriklausomai nuo to, kur ir kada ruošiasi eiti. Būtent tokį pavyzdį ji mums rodė nuo pat mažens“.


Tinklaraštininkė Kamilė Kanapeckaitė pamena šį savo mamos patarimą – kuo natūraliau, tuo geriau. „Ir, žinoma, kuo mažiau – tuo geriau!”, – dar vienu mamos patarimu pasidalijo Kamilė, pati mėgstanti mamai pasakoti visas grožio pasaulio naujienas bei aktualijas. Dėl didelio užimtumo, pasak Kamilė su mama kartu neina apsipirkti į grožio prekių parduotuves, nesilanko ir SPA centruose. „Mums geriausias SPA – laikas, kartu praleistas namuose“, – šypsojosi K. Kanapeckaitė.


Tinklaraštininkei Bertai Garuckei pats įsimintiniausias jos mamos grožio patarimas, kuriuo vadovaujuosi iki šiol – meilė sau. „Mama vis primena, kad tai yra pagrindinė tiek vidinio, tiek išorinio grožio paslaptis“, – sakė Berta, mėgstanti drauge su mama ir seserimi keliauti po grožio parduotuves, apsilankyti SPA centruose. „Tai – tarsi mažučiai mūsų mergaitiški ritualai, kurių metu netrūksta juoko ir gerų emocijų“, – pasakojo tinklaraštininkė.


S. Balčiūtė pasakojo sulaukdavusi iš mamos priminimų bent jau minimaliai pasidažyti kur nors einant – nors blakstienas tušu paryškinti. „Šiandien mados ir grožio klausimais mamai aš dažniau patariu, pareklamuoju naujus, jai aktualius produktus“, – sakė tinklaraštininkė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis