Šeštadienio horoskopas: Avinų laukia emocingas laikotarpis, o Dvyniams ir Ožiaragiams šiandien...

Astrologinė prognozė rugsėjo 7-ajai, šeštadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Bartas, Bartenė, Bartė, Bartys, Palma, Palmyra, Pulcherija, Pulkerija, Regina, Rėda.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.34, leidžiasi 20.00. Dienos ilgumas - 13.26.

Šiandien - antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


AVINAS. Gali kamuoti nerimas, virškinimo sutrikimai. Jus valdys emocijos, kurias galite nukreipti prieš artimuosius ir pačius save. Pokalbiai ir gaunama informacija kels susirūpinimo, susierzinimo.


JAUTIS. Diena bus gana turininga. Turbūt teks bendrauti su užsieniečiais ar vykti į kelionę. Perskaityta knyga suteiks peno apmąstymams. Jeigu svajojate apie meilės nuotykius, nebus kliūčių jų patirti.


DVYNIAI. Gali pasikeisti jūsų požiūris į žmogų, kuris jums yra skolingas arba atsisako paremti, nors galėtų. Apskritai būsite gana keistai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, netaktiški arba nenuoširdūs. Lengva sugadinti svarbius santykius.


VĖŽYS. Būsite neramiai nusiteikę dėl būtinybės kibti į protinį darbą, nepavykstančio rašinio, nepaklusnių atžalų ir kt. Tačiau meilės pasimatymas gali užtušuoti visus rūpesčius ir suteikti ypatingų potyrių.


LIŪTAS. Regis, išlaidų neišvengiamai pareikalaus vaikų poreikiai. O galbūt norėsite savo dosnumu padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui. Nepersistenkite, nes kiti dėl to gali pasijusti nepatogiai.


MERGELĖ. Gali būti, kad pasiklysite tarp įvairių asmeninių poreikių ir pagundų. Galite kiek susigadinti savo įvaizdį dominančio asmens akyse. Vertėtų labiau kontroliuoti savo elgesį, kalbą, kad netaptumėte pajuokos objektu.


SVARSTYKLĖS. Stokosite polėkio ir platesnio požiūrio į daiktus ir reiškinius. Tikėtini emociniai stresai. Tikriausiai rinksitės pirkinius, reikalingus namams ar asmeniniam įvaizdžiui.


SKORPIONAS. Šiandien norėsis žemiškų malonumų, komforto. Galbūt suorganizuosite kokią nors iškylą savo šeimai ar draugams. Pažįstamas asmuo gali siūlyti abejotiną avantiūrą arba prekę.


ŠAULYS. Jums norėsis komforto, grožio savo aplinkoje. Gali papilnėti piniginė, tačiau artimųjų poreikiai viršys bet kokią naudą. Sunku bus dirbti protinį darbą, nesiseks susikaupti, trukdys keistas išsiblaškymas. Saugokitės vagių, sukčių.


OŽIARAGIS. Visą dieną būsite emocionalūs, jausmingi. Jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Galite matyti slaptus priešus ir kliūtis ten, kur jų visiškai nėra. Atsargiai elkitės su technika, kelyje.


VANDENIS. Gali kilti noras mesti įpusėtą darbą, atsisakyti reikšmingo sumanymo. Regis, užplūs vienišumo jausmas, nenoras bendrauti ir ką nors konkretaus veikti. Rūpinkitės savo sveikata, mityba.


ŽUVYS. Kad ir ką veiksite, tvirčiau jausitės, jeigu tam pritaria kiti. Deja, ne tiek supratimo, kiek priekaištų sulauksite ir iš artimų žmonių. Labiau gresia ir vagystės, klastos. Būkite atidūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis