Meilės HOROSKOPAS lapkričio mėnesiui

Pasižiūrėk, ką tau žada lapkričio mėnesio meilės horoskopas

AVINAS


Panašu, kad romantiškoji gyvenimo pusė bus nustumta į antrą vietą, nes atsiras kur kas svarbesnių reikalų. Tačiau meilės reikalai šone vis tiek šmėžuos ir mėnesio pabaigoje gali realizuotis, pastumdami visus kitus reikalus į šoną.


JAUTIS


Metas apsidairyti aplinkui, nes šilti jausmai yra visai šalia tavęs. Geriausias laikas iniciatyvai ir santykių pradžiai – lapkričio pradžia, tačiau bendrai visas mėnuo meilės reikalams bus palankus.


DVYNIAI


Lapkričio mėnuo žada nemažai malonių akimirkų santykių srityje. Labiausiai jaudins naujos, netikėtos pažintys ir tau rodomas dėmesys. Ypatingai džiugus etapas turėtų prasidėti antroje lapkričio mėnesio pusėje, kuomet turėtų sustiprėti jausmai konkrečiam žmogui.


VĖŽYS


Tavo gyvenime tinkamas metas rimtiems naujiems žingsniams – susitaikyti, pradėti ilgalaikius santykius, kartu gyventi ar tuoktis. Iš kitos pusės – geras metas padėti galutinį tašką santykiuose, kuriuose nesijauti laiminga. Tad nesnausk ir drąsiai priimk sprendimus.


LIŪTAS


Liūtų gyvenime bus svarbesnių reikalų nei meilė. Ir šiuo metu būtent tuos reikalus turėtum sutvarkyti, kad artimiausioje ateityje atlaisvintum erdvės naujoms gyvenimo permainoms, tame tarpe ir santykių srityje.


MERGELĖ


Panašu, kad vienas žmogus visiškai užvaldys tavo mintis. Skubėti nereikėtų: prieš tai atidžiai iš šalies pažiūrėk, kas judu sieja, ar sutampa jūsų ateities planai ir pats požiūris į santykius.


SVARSTYKLĖS


Santykių srityje gali atsirasti nenumatytų kliūčių, tačiau svarbiausia į viską pasistengti reaguoti kuo ramiau, per daug nesureikšminant iškilusių nesutarimų ar nesutapusių požiūrių. Reikalai pradės tvarkytis nuo lapkričio 23 dienos, kuomet prasidės Svarstyklių sezonas. Tavęs laukia malonios staigmenos ir netikėti likimo vingiai.


SKORPIONAS


Tavo vidinis žavesys – stiprus ginklas, jeigu sumaniai juo naudojiesi. Skorpionių kerai pradės veikti jau pačioje mėnesio pradžioje: trauksi vyrų dėmesį, tikėtinos naujos intriguojančios pažintys ir gundantys pasiūlymai. Tačiau neužkibk ant masalo – tikrai ne visi tavęs siekiantys vyrai verti tavo dėmesio.


ŠAULYS


Šauliams santykių srityje reikėtų imti vadžias į savas rankas. Seksis tiems, kurie nebijos surizikuoti ir imtis iniciatyvos. Tai galioja tiek vienišiams, nusižiūrėjusiems simpatijos objektą, tiek jau sukūrusiems santykius, tačiau norintiems daugiau, nei yra dabar. Tinkamas metas su antrąja puse kalbėti apie ateities perspektyvas, garsiai išsakyti savo norus.


OŽIARAGIS


Saturno valdymo era eina į pabaigą, todėl tave gali aplankyti permainingos nuotaikos: vienišiai pajus stiprų jausmų poreikį, o turintiems santykius gali norėtis pokyčių. Nuo lapkričio 18 dienos prasideda tinkamiausias metas permainoms, kuomet meilės srityje tau padės pati Visata.


VANDENIS


Atėjo metas atsisveikinti su praeitimi ir viskuo, kas iki šiol stabdė tave nuo judėjimo į priekį. Gali būti, kad kaip tik šiuo metu tavo gyvenime pasirodys naujas žmogus, kuris ir pastūmės tave pokyčių linkme.


ŽUVYS


Žuvims lapkričio mėnuo parengė ne vieną malonią staigmeną. Reikia tik tinkamu laiku atsirasti tinkamoje vietoje, tad nesnausk užsidariusi namuose. Dėmesio ženklus gali pradėti rodyti seniai tau simpatizuojantis žmogus. Tikėtina, kad į dabartinį tavo gyvenimą gali sugrįžti ir kai kas iš praeities, tačiau šiuo klausimu būk atsargi ir neleisk apsukti sau galvos gražiais žodžiais ir pažadais. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis