Princesė iš Džakartos: vestuvinė suknelė, verta tikros karalienės

Tarp visų vestuvinių suknelių, atitinkančių net ir kaprizingiausius įgeidžius bei sunkiai įgyvendinamas vizijas, vis tik yra pati pačiausia - dizainerio Ivano Gunawano kūrinys tapo pačiu populiariausiu Instagramo platybėse. Iš pirmo žvilgsnio suknelė gali pasirodyti kaip įprastas „princesės“ variantas, tačiau viskas slypi detalėse.

A post shared by Ivan Gunawan (@ivan_gunawan) on Mar 11, 2017 at 2:21am PST

Garbė pasipuošti šia suknele atiteko Intanay Azzahra, kurios vestuvės iš tiesų pirminė pasaką: žadą atimančios rūmų dekoracijos, milžiniškas tortas, daugybė garbių svečių... Kiekvienam pagal skonį, be abejo, bet vakaras tikrai buvo įspūdingas. Žinoma, vienu svarbiausių šventės akcentu tapo įspūdingoji suknelė, išsiuvinėta tūkstančiais perlų. Vietoj įprastos baltos spalvos dizaineris nusprendė pasirinkti dramblio kaulo atspalvį, pabrėždamas suknelės grožį rankų darbo siuviniais ir kristalais. Nuotakos įvaizdį papildė prabangūs auskarai ir perlų karūna.

A post shared by Ivan Gunawan (@ivan_gunawan) on Mar 10, 2017 at 11:53pm PST

A post shared by Ivan Gunawan (@ivan_gunawan) on Mar 10, 2017 at 11:35pm PST

A post shared by Ivan Gunawan (@ivan_gunawan) on Mar 10, 2017 at 10:10pm PST

Oficialiai daliai pasibaigus, nuotaka visus nustebino dar vienu apdaru - ryškiais raudona dizainerio Hengki Kawilarang plunksnų suknia, puošta brangiaisiais akmenimis. Patinka ar ne - kiekvieno skonio reikalas, bet faktas akivaizdus - kol kas tai populiariausias vestuvinis įvaizdis Instagrame šiais metais.

A post shared by Hengki Kawilarang (@hengkikawilarang_couture) on Mar 5, 2017 at 8:42pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis