Rugsėjo mėnesio HOROSKOPAS

(1)

Rugsėjo mėnesį žengiame į Svarstyklių ženklą, kurį valdo grožio, malonumų ir meilės planeta Venera. Kitaip tariant, tai puikus metas norintiems atrodyti gražiai ir stilingai. Drauge įspėjame: ši stipri Svarstyklių energija gali paklaidinti jausmų labirinte. Tau atrodys, kad tai rimti santykiai ir meilė, o iš tiesų bus tik noras šaltuoju sezonu nebūti vienai. Kitaip tariant, būk atsargesnė. 

Avinas

(03 21–04 19)

Pirmoji mėnesio pusė prabėgs kaip akimirka – vis dėl tų kosminiu greičiu besikeičiančių fantasmagorinių nesąmonių darbe. Nuotaiką šiek tiek praskaidrins tik pasišnibždėjimai su kolegomis. Taip, tai ramina, tačiau drauge gali ir išssunkti. Tau reikėtų pabūti vienai ir atsipalaiduoti.


Jautis

(04 20–05 20)

Mergelės sezonas – produktyviausias metas. Tik kol kas vienintelė sritis, kur būsi labai užimta, – miegamasis. Būsi itin populiari tarp priešingos lyties asmenų – kvietimų netrūks. Įspėjame: šioje gerbėjų armijoje slepiasi šiknius, kuris suoks, kol tapsi dar viena jo pergale. Nesileisk mulkinama!


Dvyniai

(05 21–06 20)

Norėsi jaukumo ir šilumos, tad stengsiesi sukurti kuo malonesnę atmosferą namuose. Ieškok idėjų pintereste ir investuok į kelis naujus jaukumo suteikiančius aksesuarus. Jų naudą pajusi jau netrukus – orams vėstant vis dažniau trauks įsitaisyti ant savo mielos sofos ir atsipalaiduoti žiūrint mėgstamą serialą.


Vėžys

(06 21–07 22)

Šis mėnuo tau, introvertei, bus pilnas bendravimo. Tu ne tik planuosi susitikti su žmonėmis – tu tų planų ir neatšauksi! Pasiruošk susipažinti ir su daugybe naujų žmonių. Jei esi vieniša, labai tinkamas metas sutikti tą ypatingąjį. Žodžiu, nusiteik – tavęs laukia žydėjimo metas.


Liūtas

(07 23–08 22)

Įstrigai darbe. Tačiau nesvarbu, kad tau dabar rūpi tik viena – kaip partįsti namo mamutą, –sėkmės numylėtinis Jupiteris rengia tau staigmeną: mėnesio pabaigoje jis ims veikti tavo meilės ir sekso zonoje. Tu iš prigimties patraukli, tačiau dabar spinduliuosi ypatingą žavesį.


Mergelė

(08 23–09 22)

Į tavo ženklą tuo pat metu suplūs daug planetų. Tai reiškia, kad kone su visais aplinkiniais sugyvensi harmoningai. Net jei ir ištiktų kokia drama, nieko baisaus: mėnesiui įpusėjus Svarstyklių ženkle atsidūrusi Venera itin teigiamai paveiks tavo pajamas, tad bus iš ko malšinti stresą.


Svarstyklės

(09 23–10 22)

Blaškaisi prieštaringiausių jausmų jūroje. Jei neprikąsi liežuvio, tai gali prastai baigtis. Giliai įkvėpk, nusiramink ir patylėk. Mes rimtai. Suprantame, esi vienas komunikabiliausių Zodiako ženklų, tau tiesiog būtina išsikalbėti, tačiau dabar verčiau pabūti tyliai.


Skorpionas

(10 23–11 21)

Valio! Ateina maloniai užimtas metas. Norinčiųjų su tavimi pasimatyti ir kur nors pakviesti tikrai netrūks. Jei esi užkietėjusi instagramininkė, palanku burti sekėjus. Tavo pasitikėjimas savimi vis stiprės, ir tau visa tai labai tiks bei patiks. Beje, esi nusiteikusi nuotykiams?


Šaulys

(11 22–12 21)

Pagaliau išmušė tavo valanda – bosas tinkamai įvertins visą tavo triūsą ir dar tinkamiau atsilygins. Kita gera žinia – šviečia nemenka finansinė injekcija, tik būtų gerai tuos pinigus pataupyti. Išlaidas atidėk iki Svarstyklių sezono, kuris prasidės rugsėjo 23-iąją.


Ožiaragis

(12 22–01 19)

Mergelės periodo nuotaika tiesiog sprogdina tavo kelionių sektorių. Tad ir trauk ten, kur seniai svajojai nuvykti, papuošk vaizdais savo instagramą. Jei nieko nebuvai planavusi, improvizuok – leiskis į spontaniškas atostogas. Patikėk, visi planavimo stresai bus ne veltui.


Vandenis

(01 20–02 18)

Nesi iš tų, kurios spiria vaikinus kuo skubiau apsispręsti dėl santykių rimtumo, tačiau Mergelės sezonu tavo intymumo zona suaktyvės, ir jausmai tiesiog kunkuliuos. Tai bus stiprių emocinių ryšių, o ne paviršutiniškų nuotykių metas. Apskritai dabar spinduliuosi stiprią energiją.


Žuvys

(02 19–03 20)

Skelbiame prasidėjus draugysčių stiprinimo ir naujų pažinčių mezgimo sezoną! Kaip niekad daug progų užmegzti naujų pažinčių. Nuoširdūs pokalbiai su draugais padės išspręsti nemažai susikaupusių problemų ir rasti teisingus atsakymus į kamuojančius klausimus. Augimo metas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis