Mergaitę kairėje pravardžiuodavo žirafa. Praėjo 8 metai ir...

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų, prisiminęs mokyklos laikus, turėtų ką papasakoti apie pašaipas - apkūnesniems prilipusi „storo“ etiketė neretai iš paskos velkasi ir po mokyklos laikų, o kiek dar įvairiausių pravardžių... Pamenu, mūsų mokykloje viena mergina buvo tiesiog neįtikėtinai liekna - ji nerasdavo savo dydžio kelnių, todėl po apačia apsimaudavo kelias storas pėdkelnes ir tik tuomet džinsus, kuriuos tekdavo susiveržti diržu, kad nepamestu. „Sliekas“ - taip ją vadindavo klasiokai. Laimei, ne iš piktos valios, o draugiškai erzindami (tik klausimas, kaip dėl tokio draugiškumo ji pati jautėsi). Mergina užaugo, vis dar liko tokia pat liekna, bet atrado save modelių pasaulyje.

Panašių istorijų daugybė ir viena iš jų apie ilgakoję Holly Burt, kurią vaikystėje visi vadino žirafa. Sulaukus 12 metų Holly ūgis jau siekė 182 cm - ji buvo aukštesnė ne tik už savo bendraamžius, bet ir už mokytojus. Dabar mergina šypsosi ir tikina negalinti prisiminti visų savo pravardžių - „žirafa“, „Guliverio dukra“, „medis“... Visi mes puikiai žinome, kokį ryškų pėdsaką palieka tokios patyčios ir kaip sunku atrasti savyje jėgų žengti aukštai iškėlus galvą, tačiau Holly nepasidavė.

Dabar merginai 20 metų, ji studijuoja Niujorke ir sėkmingai dirba modeliu. Patį didžiausią savo kompleksą ji sugebėjo paversti privalumu. „Man yra tekę susipažinti su daugybe vyru, kurie turi ilgų kojų fetišą“ - juokiasi Holly ir tikina, kad visame kame galima įžvelgti pozityvią pusę. Holly kojos yra įtrauktos į rekordų knygą - 2 metrų ūgio merginos kojų ilgis - 125,7 cm. O jei dar pridėtume aukštakulnius, kuriuos Holly dievina...

A post shared by Holly Burt (@hollyburt) on Apr 26, 2017 at 12:47pm PDT

A post shared by Holly Burt (@hollyburt) on Mar 20, 2017 at 12:31pm PDT

A post shared by Holly Burt (@hollyburt) on Mar 20, 2017 at 12:31pm PDT

A post shared by Holly Burt (@hollyburt) on Aug 5, 2016 at 4:36pm PDT

A post shared by Holly Burt (@hollyburt) on May 22, 2016 at 1:21pm PDT

A post shared by Holly Burt (@hollyburt) on Oct 21, 2015 at 7:27am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis