Šeštadienio horoskopas: Mergelėms prasideda rimtos gyvenimo permainos, o Dvyniams ir Šauliams...

Astrologinė prognozė rugpjūčio 24-ajai, šeštadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Baltramiejus, Baltras, Baltrus, Leonidas, Raimundas, Rimgaudas, Vilmantas, Vieštautas, Vieštautė, Viešvilas, Viešvilė, Viešvina, Viešvinas, Viešvinė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.08, leidžiasi 20.34. Dienos ilgumas - 14.26.

Šiandien - antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


AVINAS. Naujovių gali atnešti gauta informacija arba netikėti susitikimai. Nusimato šaunių įspūdžių. Nusimato malonus pasiruošimo bruzdesys, jeigu esate pakviesti į svečius arba jų laukiate.


JAUTIS. Bus ir energijos, ir noro darbuotis namuose, o juo labiau - vykti apsipirkti. Galite įsigyti originalų, bet nepraktišką daiktą, papuošalą, meno kūrinį. Galimi stiprūs meilės aistros proveržiai, emociniai atsivėrimai.


DVYNIAI. Besistengdami atrodyti protingesni už kitus, galite perlenkti lazdą. Stabtelėkite ir gerai apmąstykite savo veiksmus. Neišlaidaukite, būkite šiek tiek santūresni ir nesistenkite padaryti daugiau, nei šiuo metu galite.


VĖŽYS. Skrajosite padebesiais, dėl to prasčiau orientuositės praktinėje, techninėje sferoje. Tačiau veikla, reikalaujanti įkvėpimo, intuicijos, gali nudžiuginti puikiais rezultatais.


LIŪTAS. Jus šiandien domins daug dalykų, noriai bendrausite, dalinsitės mintimis su aplinkiniais. Panašu, kad praturtėsite reikalingomis smulkmenomis, gerais patarimais, prisiklausysite komplimentų.


MERGELĖ. Jeigu iš ryto niekas nesugadins nuotaikos, diena bus nebloga. Gana neplanuotai galite padėti pagrindą kažkokioms rimtoms gyvenimo permainoms.


SVARSTYKLĖS. Turėsite galimybių pademonstruoti išmintį, principingumą. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje, prisidėsite prie jo organizavimo ar pan. Tikėtinos naujienos, pranešimai iš toli.


SKORPIONAS. Vargu ar ši diena bus tokia kasdieniška kaip tikėjotės. Stengsitės ištrūkti į kažkokį pasimatymą ar renginį. Meilės jausmų audros vėtys ir mėtys į kraštutinumus.


ŠAULYS. Stengsitės atkreipti į save aplinkinių dėmesį tam tikrais pasisakymais ar elgesiu. Galite mesti iššūkį konkurentams arba jie jums. Regis, pagausės priešų ir draugų, o abejingų jūsų atžvilgiu labai sumažės.


OŽIARAGIS. Ši diena bus palanki sveikatos bei grožio procedūroms. Pasireikš ypatingas įnoringumas mityboje. Regis, kils originalių idėjų, susijusių su verslu, gyvenimo būdu, visuomenine veikla.


VANDENIS. Aistringa, jausminga ir aktyvi diena. Jums norėsis bendrauti, rizikuoti, burtis į kompanijas, linksmintis. Jausmų plane daug kas gali verstis aukštyn kojomis.


ŽUVYS. Šiandien būsite labai jautrūs ir permainingi. Kuo nors rimčiau užsiimti gali trukdyti jūsų išsiblaškymas. Verčiau apsiribokite vienu kitu nesudėtingu buitiniu darbeliu, eksperimentavimu virtuvėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis