Penktadienio horoskopas: Skorpionų laukia svarbi diena, o Avinams ir Liūtams šiandien...

(1)

Astrologinė prognozė rugpjūčio 23-iajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dovainis, Dovainė, Giriotas, Giriotė, Girkanta, Girkantė, Girma, Girmantas, Girmantė, Pilypa, Pilypas, Taučius, Tautgailas, Tautgailė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 6.06, leidžiasi 20.36. Dienos ilgumas – 14.30.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


AVINAS. Paaštrėjusi jūsų komercinė uoslė pasitarnaus ką nors ūkiško sprendžiant, derantis. Galbūt pavyks be didelių pastangų papildyti piniginę. Kita vertus, galite išleisti nemažai pinigų moderniai technikai įsigyti ar senajai patobulinti.


JAUTIS. Pasijusite labiau mėgstami kolegų, draugų, publikos, galbūt įsigysite naują gerbėją. Iš suinteresuotų pažįstamų galite tikėtis delikačių prašymų. Verslo, karjeros reikaluose paramos galite tikėtis iš apsukraus pažįstamo.


DVYNIAI. Kažkas taip prikaustys jūsų dėmesį, kad aplinkiniams atrodysite keistuoliai, nematantys, kas vyksta toliau jūsų interesų rato. Jeigu tvarkote kokius nors socialinius reikalus, seksis puikiai. Meno srityje taip pat galėsite pasireikšti.


VĖŽYS. Dirbkite rimtus darbus, su viskuo nesunkiai susidorosite, o tuo pačiu įgyvendinsite ir vieną kitą savo norą. Jei to nepadarysite ir savęs niekuo nepamaloninsite, vakare galite pasijusti vieniši, pavargę.


LIŪTAS. Praktiškai išnaudokite kūrybinę ugnelę, kuri rusena jumyse. Jums derėtų aktyviau darbuotis, labiau atskleisti savo gabumus, žinias, nes tai padės laimėti didesnį aplinkinių palankumą, jų pagarbą. Nevenkite padėti bendradarbiams.


MERGELĖ. Tai akiratį plečianti diena. Nauji įspūdžiai, informacija, ryšiai – be šito diena būtų praleista tuščiai. Jums turėtų sektis įgyvendinti sumanymus, ypač jei jie susiję su užsieniu, studijomis, publikacijomis, įžymybėmis.


SVARSTYKLĖS. Gali tekti spręsti klausimus, kurie susiję su dalykine veikla, bendrais finansais, paskolomis. Gali pasisekti tiems, kurie ieško rėmėjų, verslo dalininkų, investuotojų.


SKORPIONAS. Gali būti, kad ši diena parodys, kiek jūs rūpite kitiems žmonėms ir kaip patys mokate prisitaikyti, bendradarbiauti. Regis, sugebėsite suderinti skirtingas nuomones, planus, nors ir nebus lengva.


ŠAULYS. Jums norėsis nuveikti kažką reikšminga. Tam pasitelksite mintis, įkvėpimą, sugebėjimus. Vis dėlto bus nelengva realiai įgyvendinti dalykinius planus, ypač jei jie susiję su platesne sfera nei esate įpratę.


OŽIARAGIS. Kūrybinio įkvėpimo ar komercinio apsukrumo apimti galite pranokti patys save ir turėti naudos. Nesvarbu, kokiu būdu, bet sieksite būti mylimi, populiarūs. Vakaras bus ramesnis, gali kiek pablogėti savijauta.


VANDENIS. Tikriausiai susitiksite su pažįstamu asmeniu, kurio patarimai padės giliau pažvelgti į susiklosčiusią situaciją ir padaryti išvadas. Būkite pakantesni artimųjų bei vaikų nuomonei bei jų interesams.


ŽUVYS. Šiandien teks daug bendrauti, dalintis informacija, patarimais. Visa tai suteiks teigiamų emocijų. Palanki diena savireklamai, dalyvavimui pokalbiuose, susijusiuose su įsidarbinimu. Žmogus, kuriuo domitės, gali pakviesti į svečius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis