Penktadienio horoskopas: Žuvų gyvenime spręsis svarbūs ateities klausimai, o Mergelėms šiandien...

Astrologinė prognozė rugpjūčio 9-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Mintarta, Mintartas, Pilėnas, Pilėnė, Rolanda, Rolandas, Romanas, Virga, Virginija, Virginijus.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.41, leidžiasi 21.07. Dienos ilgumas - 15.26.

Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************


AVINAS. Domėsitės abstrakčiais bei susijusiais su tolimomis šalimis dalykais, planuosite ateities perspektyvas. Geras metas protiniam darbui, moksliniams projektams planuoti.


JAUTIS. Jeigu yra žmonių, kurie jus blogai veikia, erzina, pagalvokite, ar neverta mažiau su jais bendrauti. Gali būti, kad atsiras nebloga išeitis, kaip išspręsti kai kurias finansines problemas.


DVYNIAI. Aktuali bus konkurencinė kova, teisiniai reikalai. Suskubkite, jeigu norite pratęsti sutartis, išsiaiškinti nesusipratimus. Nereikės didelių pastangų, kad įgyvendintumėte sumanymus.


VĖŽYS. Galima naujiena, susijusi su darbu ar bendradarbiu. Rimtai apsvarstykite bet kokį pasiūlymą. Norėsis elegantiškai atrodyti. Galbūt įsigysite dailų drabužį arba gražiau susitvarkysite aplinką. Gerai pasijusite, jei atliksite su turtu susijusius reikalus.


LIŪTAS. Šiandien jums seksis bendrauti su draugais, pažįstamais, aptarinėti rūpimas temas. Gali atsirasti naujų gerbėjų. Tikėtina ir kūrybinė sėkmė. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai.


MERGELĖ. Svarbu gerai sutarti su aplinkiniais. Nuo to, kokie bus jūsų santykiai su kitais žmonėmis, priklausys asmeninio gyvenimo ir darbo perspektyvos. Laisvą laiką skirkite šeimai, buičiai.


SVARSTYKLĖS. Šiandien nestokosite optimizmo ir aktyvumo. Galite daug nuveikti, pasinaudodami gauta informacija. Padaugės bendravimo ir reikalų su artimos aplinkos žmonėmis, o gal ir su žiniasklaida. Galbūt leisitės į kelionę.


SKORPIONAS. Būkite racionalūs ir tikslūs. Tai, ką galite padaryti šiandien, nebeatidėkite ateičiai. Regis, sustiprės jūsų materialinės pozicijos arba papilnės piniginė.


ŠAULYS. Harmoningi santykiai šeimoje ir su kaimynais padės išlaikyti gerą nuotaiką net tuomet, jei kas nors nepavyks. Turėsite progą išsakyti protingas mintis, atskleisti gabumus, o tai jau nemažai.


OŽIARAGIS. Gali pasitaikyti proga nelegaliai pasipelnyti ar tiesiog naudingai pakreipti kai kuriuos reikalus. Kūrybiškumo, nestandartinio mąstymo jums išties nestigs. Saugokite turtą nuo vagių.


VANDENIS. Šiandien teks būti aktyviems, visuomeniškiems. Būtinai reikės su kažkuo susitikti, pasikalbėti, dalyvauti. Santykiai su aplinkiniais bus geri, tik nereikalaukite iš jų daugiau, nei jie gali pasiūlyti.


ŽUVYS. Ypatingai svarbūs bus ateities, karjeros klausimai. Jums gali pavykti sublizgėti kai kuriais privalumais. Tik nedemonstruokite perdėtų ambicijų. Mokėkite dalintis nauda.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis