Gegužės mėnesio HOROSKOPAS

Šio mėnesio 19 dieną Uranas ir Saturnas sudarys itin retą kampą ir sukurs labai palankias sąlygas numatomiems projektams patikrinti. Iki 20 dienos Saulė bus stabiliai Jautyje, o tau reikia žiūrėti savų reikalų, užuot kišusis į svetimus. Nuo 25 dienos judėk naujų tikslų link.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: galimybę būti ir stipriai, ir švelniai. Žinai, kada būti jautriai kitų poreikiams, o kada – tvirtai laikytis savo nuomonės.
Tau trūksta: tolerantiškumo – mėgsti judėti pačios nusistatytu greičiu, todėl siunti, kai kiti tave skubina ar sulaiko.
Mados pojūtis: renkiesi ultramoteriškus (tačiau patogius!) daiktus, kurie pabrėžia tavo pranašumus ir niekada neišeina iš mados.
Tau malonumą teikia: vieta, kur gali pamaloninti gomurį, – esi pamišusi dėl gardaus maisto.
Gundymo stilius: tau patinka neskubrių įžanginių glamonių prabanga, tad naujam tavo partneriui tikrai pasiseks, jo laukia beprotiškai ilga naktis.
Šį mėnesį: kai gegužės 3-iąją Merkurijus pajudės tavo privatumo zonoje, mesk iššūkį visoms tavo siekių kliūtims. Kas nors ir vėl kelia dramas darbe? Ignoruok. Yra svarbesnių reikalų, dėl kurių reikėtų sukti galvą. Stipri diena bus gegužės 9-oji, kai piką pasieks ir tavo meilės, ir kūrybos reikalai. Paskutinę mėnesio dieną prioritetą teik tiems, kurie tau svarbiausi.
Tavo metai: lengva svajoti už scenos, įsivaizduojant, kaip viskas turėtų vykti ir nepajudinant nė piršto, kad tai įgyvendintum, tačiau dabar itin tinkama pasikliauti likimu ir savimi. Nesileisk gąsdinama didelių galimybių, kurios tavo kelyje pasirodys birželį. Esi paklausi ne šiaip sau. Atostogauti geriausiai tiks spalis, o meilei – spalis. Kitą žiemą laukia daug verslo reikalų – nepraleisk galimybės padaryti karjeros! O kovą tikėkis svajonės išsipildymo.
Tau reikia: siekti savo tikslo!

Tavo meilės dvyniai
Skorpionas. Jūsų trauka, kurią jaučiate vienas kitam, nepaprasta, tad būsite neišskiriami, nors ir kur eitumėte.
Liūtas. Tavo užsispyrimas ir jo kūrybingumas bei pasitikėjimas savimi iš judviejų sukurs ypatingą porą.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 20 d.)
Iki gegužės 3-iosios Merkurijus juda atbulomis, todėl niekas, kad ir ką planuotum, neišeina taip, kaip norėtųsi. Atitrūk nuo visko gegužės 12-ąją. Tai – itin romantiška diena Dvyniams. Nedvejok gegužės 20-ąją, tačiau mėnesiui baigiantis gali tikėtis kliūčių.
TAU REIKIA: neskubėti.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jam reikia vietos, kur galėtų prisiglausti ir pasislėpti nuo viso pasaulio. Suteik jam tokią galimybę.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.)
Jautiesi nusivylusi? Kaltinti dėl to gali tik pernelyg didelius savo lūkesčius. Gegužės pirmąją pusę vertėtų aptarti savo karjeros galimybes su tais, kuriais pasikliauni. Susitvardyk nepradėjusi įgyvendinti vizijos, kuri dar yra nebaigta. Kai Saulė gegužės 20-ąją įžengs į Dvynius, padaryk trumpą pertrauką. Mėnesio pabaigoje tau bus būtina stipri artimo žmogaus pagalba.
TAU REIKIA: palaikymo komandos.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jam prireiks tavo patarimo – pasitelk į pagalbą išmintį.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23 d.)
Pastaruoju metu darbe – vien nesusipratimai ir neaiškumai, tačiau gegužės 9-ąją Saulė sudarys tinkamą kampą su Plutonu, ir tu pagaliau atgausi savo karališką didingumą. Nuo 20 dienos, kai Saulė įžengs į Dvynius, susitik su artimiausiomis draugėmis. Mėnesiui baigiantis turėsite ką švęsti.
TAU REIKIA: pasitikėti savo idėjomis.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis ketina stipriai rizikuoti. Paremk jį, kaip gali.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22 d.)
Kai gegužės 3-iąją Merkurijus pagaliau pajudės į priekį, tu išsivaduosi iš chaoso, dėl kurio pastaruoju metu jautiesi blogai. Jei ramybės neduos nauja darbo problema, stenkis ją spręsti racionaliai, o ne spontaniškai. Nuo 29 dienos mąstyk strategiškai – tuo metu Marsas atsistos priešais Saturną, todėl tavo priimti sprendimai sukels ilgalaikių padarinių.
TAU REIKIA: rizikuoti.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: darbe jo laukia teigiamų pokyčių, tad būk pasirengusi jį palaikyti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)
Sunkūs santykiai pradės taisytis gegužės 10-ąją, kai tavo partnerystės zonoje Merkurijus susijungs su Uranu. Kad ir kokia būtų įkaitusi atmosfera, viską išsiaiškink, ir nuo 19 dienos ateis laukta bei reikalinga taika. Baigiantis mėnesiui tau būtina maža pertrauka – kad atsikvėptum.
TAU REIKIA: pasirūpinti savimi.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis arba neras ramybės (visko pasitaiko), arba pats ieškos bėdų (ir taip būna). Nuramink jį.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)
Ak, kaip lengva darbiniams nesusipratimams apkartinti asmeninį gyvenimą. Lengva, bet neleisk, kad taip įvyktų. Gegužės 10-osios pilnaties paveikta, labai komplikuosi santykius su svarbiausiais savo gyvenimo žmonėmis. Nezirzk jiems dėl dalykų, kurių jie negali kontroliuoti. Pažintis megzk nuo 31 dienos.
TAU REIKIA: bent kartą paprašyti pagalbos.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis tikriausiai jau pamiršo, kaip judu mokate gerai leisti laiką gamtoje, – orams atšilus primink jam tai.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)
Tavo mėginimai nuspėti ateitį primins bandymą burti debesimis. Štai anas lyg ir primena lėktuvą (tuoj pakilsi), bet gali būti ir pingvinas (jokių šansų skristi). Aiškiau taps tik gegužės 3-iąją, kai Merkurijus pajudės į priekį. Meilė suteiks tau sparnus apie 25 dieną, per Dvynių jaunatį.
TAU REIKIA: kliautis savimi.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jam iš tavęs norėsis daugiau, daugiau, daugiau. Jei ir tu esi tam pasiryžusi, valio, mėgaukitės sprogdinančiais rezultatais.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)
Pastaruoju metu skyrei be galo daug dėmesio šeimos ar darbo dramai. Nuo gegužės 9-osios įliek į savo santykius kuo daugiau džiaugsmo. Ilgiau vartykis lovoje, leisk sau vėluoti ir mėgautis nors mažais gyvenimo malonumais. Mėnesio pabaigoje ieškok naujų karjerai palankių ryšių – turėtum rasti naują galingą sąjungininką ar atnaujinti seną naudingą pažintį.
TAU REIKIA: nusišypsoti ir į viską pažvelgti paprasčiau.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: ir iš kur tas jo rimtumas! Padėk jam atsipalaiduoti ir bent jau santykių klausimais jaustis laisviau.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)
Siųsk velniop poreikį visur dalyvauti – tau šio mėnesio pradžioje reikia tik ramybės. Gegužės 20-ąją Saulė pajudės į tavo meilės ir romantikos zoną – metas lįsti lauk iš savo bunkerio ir dailiai apsirengti. Jei esi vieniša, nusiteik flirtams. Jei antrąją pusę turi, skirk mylimajam kuo daugiau dėmesio.
TAU REIKIA: baigti dramą.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis atrodys kažkoks kandus ir sarkastiškas. Atsikratyk noro kąsti jam atgal – geriau atsilygink meilumu.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)
Jei iki šiol jautei stiprią įtampą dėl finansų, visos problemos gali būti išspręstos apie 11 dieną, o po 20 dienos, kai Saulė įžengs į Dvynius, pagaliau galėsi mėgautis laiku, skirtu tik sau. Darbe svarbaus įvykio reikėtų tikėtis 29 dieną – metas arba judėti aukštyn, arba eiti iš ten lauk.
TAU REIKIA: susitaikyti su praeitimi.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis atrodys kiek išsiblaškęs, prastos nuotaikos. Surenk vakarėlį su žmonėmis, su kuriais jam gera ir malonu būti. Jis tikrai įvertins tavo pastangas.

Avinas (kovo 21 – balandžio 20 d.)
Iki gegužės 3-iosios Merkurijus tavo ženkle judės atbulomis, todėl viskas atrodys miglota. Vartus į sėkmę atvers itin intensyvus bendravimas. Sudėtinga diena – 19-oji, tačiau tu viską įveiksi, jei sutelksi ir kitus. Nuo 30 dienos, kai Uranas sudarys tinkamą kampą su Marsu, tavęs laukia pergalė.
TAU REIKIA: nepasiduoti.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis skraidyte skraidys, sulaukęs sėkmės! Siūlome ir tau skristi šalia jo – tada turėtumėte pasiekti bendrą tikslą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis