Rugpjūčio mėnesio HOROSKOPAS

Rugpjūčio mėnesio horoskopas jau čia! Paskaityk, kas laukia tavo Zodiako ženklo

AVINAS. Dėl susikaupusių reikalų ir atidėliotų darbų mėnuo gali būti ne iš lengvųjų. Vis tik yra ir gerų žinių: jau dabar gali pajusti pirmuosius artėjančių permainų vėjus – galbūt pajusi vidinį norą kažką gyvenime keisti, o gal pačios aplinkybės pradės kreipti tave naujais gyvenimo keliais.


JAUTIS. Gali užvalgyti apatiškumas, norėsis tinginiauti ir nieko neveikti. O veltui, nes būtent dabar tavo gyvenime palankus metas kurti naujus planus ir užsikabinti už perspektyvių idėjų. Suimk save į rankas ir nepraleisk savo progos.


DVYNIAI. Šį mėnesį tavo Zodiako ženklo laukia neblogos perspektyvos finansinėje srityje. Tikėtina, kad gali sulaukti pelningo pasiūlymo, tačiau prieš priimdama sprendimą apgalvok visus galimus niuansus ir pasverk riziką.


VĖŽYS. Gyvenimas gali pasukti netikėtais keliais, todėl būk nusiteikusi galimoms staigmenoms. Nepasiduok abejonėms ir baimei, nes bet kuriuo atveju galutiniame rezultate viskas turėtų išeiti tavo naudai.


LIŪTAS. Šį mėnesį gali jaustis pasimetusi, nes reikalai klostysis permainingai – vienos durys atsivers, kitos – užsidarys, o tu nebūsi tikra, kaip teisingai turėtum pasielgti. Nesistenk bėgti įvykiams už akių ir tiesiog prisitaikyk prie kintančios situacijos.


MERGELĖ. Atėjo metas pasidaryti generalinę tvarką asmeniniame savo gyvenime, nes kitose srityse reikalai, panašu, patys stojasi į savas vietas. Kai išsispręsi asmeninio pobūdžio klausimus, viskas ims klostytis pačia geriausia linkme.


SVARSTYKLĖS. Nešvaistyk savo laiko ir energijos žmonėms, kurie į tavo gyvenimą nieko gero neatneša. Geriau daugiau dėmesio skirk sau ir tiems, kuriems tu iš tiesų rūpi.


SKORPIONAS. Rugpjūčio mėnuo tavo Zodiako ženklui gali atnešti taip ilgai lauktas permainas, kurios maloniai nudžiugins ir galbūt netgi pastūmės priimti labai svarbius ir gyvenimą kardinaliai keičiančius sprendimus.


ŠAULYS. Prasideda įdomus etapas, kuriame prireiks tavo susikaupimo ir pastangų. Sėkmės sulauks tie, kurie nesnaus ir pirmieji parodys iniciatyvą, nepabijos pakovoti už savo idėjas ir vietą po saule.


OŽIARAGIS. Nenustebk, jei kažkas bandys kaišioti tau pagalius į ratus, stengsis išstumti tave iš pozicijos ir užimti tavo vietą tiek asmeninių santykių, tiek darbinėje srityje. Svarbiausia neprarask pusiausvyros ir nepasiduok emocijoms – kuo šalčiau ir racionaliau reaguosi į tokius išpuolius, tuo lengviau priešininką įveiksi.


VANDENIS. Rugpjūčio mėnesį palanku pasirūpinti finansiniais reikalais – planuoti, investuoti, ieškoti naujo pajamų šaltinio. Svajonės gali virsti realybe, tad pats metas įsileisti teigiamas mintis apie šviesesnį rytojų.


ŽUVYS. Jeigu jau subrendai permainoms savo gyvenime, rimtus sprendimus geriau atidėk rudens pradžiai – tavo Zodiako ženklui tai bus kur kas palankesnis laikas. O kol kas tiesiog plauk pasroviui ir žiūrėk, ką gyvenimas gali tau pasiūlyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis