Pirmadienio horoskopas: Mergelės sulauks išskirtinio dėmesio, o Vėžiams ir Liūtams šiandien...

Astrologinė prognozė liepos 15-ajai, pirmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Boneventūra, Boneventūras, Gerimantė, Enrika, Enrikas, Henrieta, Henrika, Henrikas, Henris, Herkus, Mantas, Rozalija (Rožė);


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.00, leidžiasi 21.49. Dienos ilgumas - 16.49.

Šiandien - septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.


**************


AVINAS. Šiandien nebus kada ilsėtis. Jeigu žiopsosite ir delsite, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai arba teks keisti numatytus planus. Tačiau svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas, veiksmų bei siekių konkretumas.


JAUTIS. Įdomi, turininga gali pasirodyti kelionė, naudingas - bendras projektas su užsieniečiais, įtakingais partneriais. Regis, jums pavyks sustiprinti savo autoritetą, pagerinti perspektyvas.


DVYNIAI. Iš pažįstamo žmogaus gauta informacija padės pagerinti turtinius, piniginius, verslo reikalus arba išvengti nuostolio. Pravartu išsiaiškinti opius finansinius klausimus, aptarti skolinimosi, kreditavimo, paramos galimybes.


VĖŽYS. Aplinkybės turėtų būti jums palankios, jeigu šiuo metu mėginsite dalyvauti konkurse, įrodyti savo teisybę, atsikovoti prarastas pozicijas, suminkštinti griežto asmens širdį. Svarbu būti apsisprendusiems ir nesiblaškyti.


LIŪTAS. Gali išsispręsti vienas aktualus klausimas, susijęs su darbu, sveikata ar gyvūnu. Kažkokia procedūra ar investicija pasirodys prasminga ir suteiks jums naujų galimybių.


MERGELĖ. Jeigu atostogaujate, jus džiugins vasaros pramogos, renginiai, sportas. Sunku bus atsiginti nuo priešingos lyties atakų. Regis, sugebėsite suderinti intensyvią veiklą bei stiprius jausmus. Įmanomas kūrybinis ar kitoks laimėjimas.


SVARSTYKLĖS. Turbūt su ypatingu įkvėpimu sieksite materialinės gerovės, grožio, komforto savo aplinkoje. Skirkite kuo daugiau laiko sau ir šeimai. Atminkite, kad labai svarbi yra širdies šiluma, dėmesys.


SKORPIONAS. Galite vykti į kelionę, sudaryti sutartis, reklamuotis. Bet kuriuo atveju nusimato įdomių renginių, susitikimų, o gal ir romantiškas pasimatymas. Nepraleiskite pro ausis vertingos informacijos.


ŠAULYS. Diena bus gana rami ir produktyvi. Galite tartis dėl verslo reikalų, prekių, pirkinių, pramogų. Galbūt tam tikra prasme pasijusite praturtėję. Visgi norint išsaugoti bet kokį laimėjimą, reikės ilgalaikių pastangų.


OŽIARAGIS. Dėl susiklosčiusių aplinkybių galite atsidurti dėmesio centre. Svarbūs įvykiai judės didėjančiu tempu. Galbūt sulauksite pažadų, susijusių su tarpininkavimu, partneryste. Visgi įtariai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją.


VANDENIS. Šiandien stenkitės dėl visko tartis taikiai, geranoriškai. Teisingai įvertinkite galimybes. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkiniais, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių, delsimo.


ŽUVYS. Būsite gana išradingi bei energingi ir darysite įtaką kitiems. Nusimato turininga išvyka, reikšmingas pokalbis, pasiūlymas. Seksis rasti bendraminčių, padėjėjų, laimėti aplinkinių simpatijas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis