Žvilgsnis į ateitį: astrologinė prognozė 2020 Žiurkės metams

Pačioms smalsiausioms ir nekantraujančioms sužinoti kas laukia ateity, siūlome akies krašteliu pažvelgti, ką tavo Zodiako ženklui atneš 2020 Žiurkės metai.

AVINAS – naujų pergalių metas.

2020 metai – tavo laikas. Žiurkės metai palankūs veikliems ir darbo nebijantiems žmonėms, tad užsidarius 12 metų ciklui gali tikėtis pelnyto atpildo.


JAUTIS – atėjo metas įgyvendinti svajones.

Kad ir kokia realistė būtum, 2020 metai gali kardinaliai pakeisti tavo požiūrį į viską, kas vyksta aplink. Laukia malonūs netikėtumai – gyvenimas pasiūlys tokių galimybių, apie kurias net nedrįsai svajoti.


DVYNIAI – atverk duris pokyčiams.

Jau dabar gali ruoštis atverti duris naujiems dalykams savo gyvenime. Taip, taip – kardinaliai keistis gali absoliučiai viskas. Regis, gyvenimas suksis pašėlusiu tempu ir neliks nieko kito, kaip tik prisiderinti.


VĖŽYS – saugok tai, kas tau brangu.

2020 metai Vėžio ženklui leis užglaistyti įtrūkimus. Tai tinkamas metas keisti santykius į gerąją pusę – atsiprašyti, susitaikyti, parodyti dėmesį, susigrąžinti tai, kas prarasta. Pats metas padirbėti su savimi ir suprasti, kokias klaidas darai.


LIŪTAS – padaryk viską, ką gali.

2020 metais Liūtų laukia nelengvas, tačiau ypatingai svarbus laikotarpis. Šie metai gali apverti viską aukštyn kojomis pačiais netikėčiausiais būdais, tačiau nesileisk išmušama iš vėžių ir daryk maksimaliai viską, ką tik gali.


MERGELĖ – šviesa santykių srityje.

Pasiruošk – ateinantys 2020 metai žada malonius, širdį virpinančius netikėtumus santykių srityje. Viskas sukasi pozityvia linkme, tuo pasirūpins pats likimas.


SVARSTYKLĖS – metas pajusti balansą.

Atrodo, ateinančiais 2020 metais viskas stos į savo vietas. Galėsi visiškai atsikvėpti ir atsipalaiduoti – visame kame savaime atsiras balansas, kurio taip ilgai laukei.


SKORPIONAS – metas kažką keisti.

Jau visai netrukus ateisiantys 2020 metai pats tinkamiausias metas drąsiems sprendimams ir pokyčiams. Turėsi vidinio noro keistis pati ir keisti pasaulį aplink save. Nedvejok, likimas palankiai nusiteikęs tavo atžvilgiu.


ŠAULYS – laukia karminiai susitikimai.

Pats gyvenimas viską sudėlios į savas vietas ir į tavo gyvenimą netikėtai atves reikalingus žmones. Tai gali įvykti bet kurioje gyvenimo srityje – tiek darbe, tiek santykiuose. Būk atvira, nes būtent nauji tavo gyvenime pasirodę žmonės gali turėti lemiamą įtaką ateičiai.


OŽIARAGIS – būk pirmoje vietoje.

2020 metais verta prisijaukinti sveiką egoizmą – tai padės tau atsiskleisti visai kitomis spalvomis kitų žmonių akyse, būti labiau įvertintai ir pastebėtai. Pakeisk savo požiūrį ir pamatysi, kaip aplink viskas pradės keistis į gerąją pusę.


VANDENIS – nenukrypk nuo tikslo.

2020 metai Vandeniams bus gana intensyvūs – teks pasistengti, parodyti daugiau iniciatyvos ir drąsos. Turi imti kontrolę į savo rankas, nes gali atsirasti norinčių pakreipti įvykius jiems naudingesne linkme.


ŽUVYS – pajausk vidinę jėgą.

Tavo Zodiako ženklui 2020 metai tikrai nebus nuobodūs – protingoji Baltoji Žiurkė padės atskleisti vidinį tavo potencialą ir paskatins šokti gerokai aukščiau, nei esi pratusi. Rizika didelė, bet verta to, ką gali pasiekti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis