Antradienio horoskopas: Mergelės pagaliau ištrūks iš nesėkmių rato, o Žuvims ir Vandeniams šiandien...

Astrologinė prognozė liepos 9-ajai, antradieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas, Sirgaudas, Sirgaudė, Sirmantas, Sirmantė, Verė, Veronė, Veronika.


***********


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.53, leidžiasi 21.54. Dienos ilgumas - 17.01.

Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.


**************


AVINAS. Prieštaringa diena. Gali trūkinėti ryšiai, sutartys. Galbūt jums pritrūks protingų argumentų, bendraujant su kitaip galvojančiais asmenimis, verslo ar gyvenimo partneriais. Neverta ginčytis. Regis, viską išspręs trečiasis faktorius.


JAUTIS. Stokosite kryptingumo, stilingumo, bet vis tiek aplinkiniams atrodysite veiklūs, žavūs. Galima komandiruotė, svarbus renginys. Gali būti, kad dalykiniu klausimu teks bendrauti su patyrusiu specialistu.


DVYNIAI. Jums seksis bendrauti su įvairaus amžiaus bei padėties žmonėmis. Galite gauti informacijos, susijusios su pajamų šaltiniu, investicijomis, vaikų situacija, kūrybinių projektų eiga. Jūsų apsisprendimas turės įtakos jūsų arba vaikų sėkmei.


VĖŽYS. Galite kažkam neįtikti. Galbūt dėl to, kad stengsitės atrodyti originalūs ar mėginsite konkuruoti. Tuo tarpu iš jūsų tikimasi solidumo, racionalumo, ypač jei pretenduojate į naują darbo vietą, pristatote atliktus darbus ar pan.


LIŪTAS. Norėsis bendrauti, įdomiai leisti laiką, keliauti. Darbai ir kiti reikalai eisis sklandžiau, jei patys sau netrukdysite, blaškydamiesi nuo vieno užsiėmimo prie kito, nuo vienų pašnekovų prie kitų. Saugokitės gamybinių traumų, avarijų.


MERGELĖ. Turėtų pajudėti pirmyn reikalai, kurie buvo kiek įstrigę. Gali būti pripažinti, įvertinti jūsų ar artimų žmonių projektai bei darbai. Patartinas didesnis atsargumas kelyje.


SVARSTYKLĖS. Dėl asmeninių reikalų galite apleisti darbo reikalus ir sulaukti priekaištų. Pažeista sutarties sąlyga ar techninė instrukcija gali sukelti nemalonias pasekmes. Pasidomėkite, kaip sekasi tėvams, seneliams - galbūt jiems reikia pagalbos.


SKORPIONAS. Šiandien būsite lengvai suklaidinami, pasiduodantys svetimai įtakai. Domins įvairios paslaptys, menas, dvasinės praktikos. Iš kolegos, kaimyno galite išgirsti intriguojamų gandų. Tai, kas atrodė neįtikėtina, gali pasitvirtinti.


ŠAULYS. Galite gauti neblogą žinią ar pasiūlymą, aptarti planuojamą kontraktą, projektą, įsigyti ilgalaikio naudojimo prekę. Tikėtini susitikimai su senais draugais, bendraminčiais.


OŽIARAGIS. Bendravimas kels įtampą, ypač jei teks kalbėti apie finansus, skolas, ligas, netektis. Raskite savyje jėgų atlikti būtinus darbus. Jeigu rimtai ieškosite protingos išeities iš kai kurių savo problemų, sprendimą tikrai rasite.


VANDENIS. Stenkitės išnaudoti geras progas kvalifikacijai bei autoritetui kelti. Tikėtina, kad gausite svarbių žinių iš užsienio, mokslo įstaigos, teismo ar pan. Apmąstymų suteiks pokalbiai apie keliones, atostogų ar veiklos planus.


ŽUVYS. Ši diena vers galvoti apie permainas. Stengsitės paįvairinti savo gyvenimą naujais atspalviais. Tačiau skubėti nepatartina. Nesusiviliokite abejotinais pasipelnymo būdais, kuriuos pirš įtartini asmenys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis