Liepos mėnesio HOROSKOPAS: svarbiausias patarimas tavo Zodiako ženklui

(11)

D-R-A-M-A – kitaip šio mėnesio ir nepavadinsi! Prasideda Vėžio ženklo laikas, vadinasi būsi jausmingesnė ir jautresnė nei įprastai. Meilės reikalams tai bus tik pliusas, tačiau kitose gyvenimo srityse jausmai gali pakišti koją. Kad reikalai klostytųsi sėkmingiau, įsidėmėk tavo Zodiako ženklui skirtą patarimą!

AVINAS. Šį mėnesį gali pakliūti į nenuspėjamas ir netikėtas situacijas su pačiais artimiausiais žmonėmis – pažabok savo ambicijas ir nesileisk išmušama iš vėžių. Ramybė ir mokėjimas užleisti kelią kitam – tavo raktas į sėkmę.


JAUTIS. Dabar pats tinkamiausias metas permąstyti savo santykius su kitais žmonėmis ir atsiriboti nuo tų, kurie tavimi tik naudojasi. Pamatysi, kaip išsilaisvinus bus lengviau kvėpuoti!


DVYNIAI. Atrodo, viskas tiesiog savaime dėliosis į savo vietas. Šį mėnesį tau atviri visi keliai, tad pasinaudok kiekviena pasitaikančia galimybe.


VĖŽYS. Įvertink, kaip stipriai pasikeitei per kelis pastaruosius metus ir nusiteik, kad tai dar ne pabaiga. Tik nepergyvenk – su laiku pamatysi, kad viskas įvyko būtent taip, kaip ir turėjo įvykti.


LIŪTAS. Kantrybė – svarbiausias dalykas, kuris tau padės liepos mėnesį. Prieš ką nors pasakydama gerai pagalvok, ar tau tikrai būtina tai sakyti.


MERGELĖ. Nebijok atsisakyti to, ko tau iš tiesų nebereikia. Kalbame ne tik apie daiktus, bet ir apie santykius bei tave supančius žmones.


SKORPIONAS. Pasistenk iš šalies pažvelgti į savo gyvenimą ir pamatyti, ką metas jame keisti. Kartais žiūrint iš šalies viskas matosi kur kas aiškiau ir akivaizdžiau.


ŠAULYS. Jau metas pradėti galvoti, ką ketini veikti ateityje, kur save matai ir su kokiais žmonėmis. Svarbiausia turėti planą, o kai atkeliaus Liūto ženklo karaliavimo era – imsiesi veiksmų.


OŽIARAGIS. Nieko baisaus, jei norisi kartais atsiriboti ir pabūti tiesiog su savimi. Šį mėnesį būtent taip ir padaryk – turėk sveiko egoizmo ir daugiau galvok apie save, nei apie kitus.


VANDENIS. Nereikia persistengti – tu ne vienintelė, kuri turi prisiimti atsakomybę už viską, kas vyksta aplinkui. Atsiribok, tegul dabar pasistengia kiti. Patikėk, pasaulis nesugrius, o tau iš to bus tik daugiau naudos.


ŽUVYS. Dabar labai tinkamas metas megzti naujas pažintis ir įsileisti į savo gyvenimą naujus žmones – jie gali kardinaliai viską pakeisti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis