Meilės HOROSKOPAS liepos mėnesiui

Liepos mėnesio meilės horoskopas jau čia! Paskaityk, kas laukia tavo Zodiako ženklo

AVINAS


Avino ženklo merginų laukia labai intriguojantis mėnuo. Tarsi susitarę stipriosios lyties atstovai ims rodyti tau išskirtinį dėmesį. Gali būti, kad dėmesio ženklų sulauksi ir iš senos savo simpatijos ar buvusio vaikino.


JAUTIS


Panašu, kad tavo galvoje dabar suksis anaiptol ne romantika, tačiau visiškai santykių į šalį nustumti nereikėtų. Ypač, jeigu jau turi antrąją pusę ir jauti, kad tam tikrose vietose santykiai ima braškėti. Dabar tinkamas metas įdėti šiek tiek pastangų ir sutvirtinti ryšius su antrąja puse.


DVYNIAI


Dvynių ženklo merginų laukia malonios staigmenos. Panašu, kad vienas gerbėjas bus rimtai nusiteikęs tavo atžvilgiu, tačiau skubėti nereikėtų – kol kas geriau mėgaukis gaunamu dėmesiu ir nekurk ateities planų. Kas laukia toliau, paaiškės savaime.


VĖŽYS


Šį mėnesį romantiniai reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Atrodo, ir dėmesio sulauksi, ir laiką smagiai leisi, tačiau negalėsi apsispręsti ar tai tikrai tai, ko tu nori. Neskubėk priimti sprendimų ir neversk savęs daryti to, ko tu nenori – supratimas, kur šie santykiai veda, ateis vėliau.


LIŪTAS


Tavo Zodiako ženkle karaliaus galingasis Marsas, tad nusiteik audringoms dienoms ir aistrų proveržiams. Tave trauks tai, kas neatrasta, neįprasta, tad gali lengvai pasiduoti pagundoms net ir suprasdama, kad tai – tik vienos nakties pasimėgavimas. Vyrus trauksi kaip magnetas, todėl būk atsargi ir atsakingai rinkis, su kuo nori leisti savo laiką.


MERGELĖ


Mergelėms atėjo permainų metas. Vienišėms pagaliau turėtų nusišypsoti laimė sutikti savo antrąją pusę, o jau suradusioms meilę metas pagalvoti apie tolimesnius planus – dabar tinkamas metas žengti rimtus žingsnius ar bent jau pradėti apie tai kalbėtis.


SVARSTYKLĖS


Svarstyklėms liepos mėnesį patartina daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei, daugiau laiko praleisti tik dviese. Kol kas neturinčioms mylimojo nereikėtų skubėti – laimė į tavo gyvenime ateis visai netrukus, tačiau natūraliai ir labai netikėtai. Ir, panašu, apvers visą tavo gyvenimą aukštyn kojomis.


SKORPIONAS


Tavo Zodiako ženklui tai turėtų būti vienas ryškiausių mėnesių šiais metais. Ko jau ko, o dėmesio tikrai nepritrūksi – sulauksi kvietimų, malonių staigmenų ir labai netikėtų prisipažinimų. Visa tai gali kaip reikiant apsukti galvą, tačiau nepamesk blaivaus proto ir aklai nepasitikėk saldžiais pažadais – tikrus savo jausmus tavęs vertas vyras turi parodyti veiksmais, o ne žodžiais.


ŠAULYS


Gali jaustis kiek pasimetusi savo jausmuose – nebežinosi, ar tai tikrai tai, ko tu nori, ar eini teisingu keliu, o gal metas dėti tašką ir pradėti viską iš naujo. Kardinalių permainų savo gyvenime dabar nereikėtų daryti – išlauk, kol viskas savaime susidėlios į savas vietas.


OŽIARAGIS


Šį mėnesį viskas priklausys tik nuo tavo pačios norų ir sprendimų, todėl rinkis atsakingai. Naujos pažintys gali sujaukti visas mintis ir tavo planus – į gerą tai ar į blogą, sunku pasakyti. Elkis protingai ir apdairiai, nepasikliauk vien gražiais žodžiais ir nepulk stačia galva ten, kur nežinai, kas tavęs laukia.


VANDENIS


Šį mėnesį suksies kaip vijurkas. Turėsi daugybę reikalų, tačiau tuo pačiu ir meilės malonumams laisvų akimirkų atrasi. Turėsi ne vieną galimybę pasijausti svarbia ir geidžiama, tačiau neužsižaisk su kitų žmonių jausmais, nes tai gali atsisukti prieš tave pačią.


ŽUVYS


Žuvų ženklo merginoms metas pasileisti plaukus ir pasiduoti gyvenimo tėkmei. Likimas ruošia tau daugybę intriguojančių patirčių, tereikia žengti žingsnį į priekį ir atrasti visai kitokią, naują save pačią. O kartu su tavo asmeniniais pokyčiais pasikeis ir viskas aplinkui. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis