Pirmadienio horoskopas: Šauliams ir Liūtams - daug žadanti diena, o Svarstyklėms...

Astrologinė prognozė birželio 24-ajai, pirmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Ansas, Janė, Janina, Jonas, Jonaudas, Jonaudė, Jonė, Jonis, Žana, Žaneta.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas - 17.18.

Šiandien - aštuntoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.


**************


AVINAS. Pasistenkite išnaudoti kiekvieną progą atsipūsti, palepinti savo kūną, pastiprinti sveikatą, nervus. Venkite intensyvios, daug jėgų reikalaujančios veiklos.


JAUTIS. Daug dėmesio sulauksite iš draugų, pažįstamų ir gerbėjų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar šiaip bendraminčių susibūrimą. Kur benueitumėte, būsite pastebėti, įvertinti.


DVYNIAI. Per savo užsispyrimą šiandien galite neišgirsti svarbaus ir protingo patarimo. Nieko gero, jei vadovausitės vien emocijomis ar subjektyviomis nuostatomis. Spręsdami praktinius klausimus, turėtumėte vadovautis išmintimi.


VĖŽYS. Galite šauniai pasirodyti žmonėms, kurie jums atrodo reikšmingi, sublizgėti savo pasisakymais. Nesunkiai užmegsite norimus kontaktus, praplėsite akiratį.


LIŪTAS. Įtempta, bet daug žadanti diena. Nevenkite kalbėti, lieti jausmus, bet pasistenkite girdėti ir pašnekovus. Suprasti kitus bei įgyvendinti kai kuriuos planus jums gali trukdyti stereotipai.


MERGELĖ. Gali būti, kad ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, kitaip bendrauti su aplinkiniais, partneriu. Regis, kiti tai ne iš karto įvertins. Tuo metu galite sulaukti šiokių tokių pašaipų.


SVARSTYKLĖS. Iki trokštamo tikslo liko gana nedaug, tačiau reikia dar šiek tiek pasistengti. Šiandien palanku tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis įvaizdžiu, sveikata. Atlikite grožio ir higienos procedūras.


SKORPIONAS. Šiandien ieškosite bendros kalbos su giminaičiais, kaimynais. Verta leistis su jais į diskusijas bei jas provokuoti tik tuo atveju, jei esate geranoriškai nusiteikę. Vis dėlto į svečius per prievartą nesiveržkite ir įkyriai kitų nekvieskite.


ŠAULYS. Intuicija jums turėtų pakuždėti, kaip rasti išeitį iš situacijos, susijusios su namais, šeima, nekilnojamuoju turtu. Diena gana palanki pasireikšti jausmams ir emocijoms, seniai jus sprogdinančioms iš vidaus.


OŽIARAGIS. Bendraukite, rašykite, skambinkite, būkite draugų, pažįstamų ir artimųjų apsuptyje. Šiandien jums nepakenks intensyvus bendravimas, subtilūs flirtai. Seksis kūrybinė veikla.


VANDENIS. Tai gali būti produktyvi ir atpalaiduojanti diena. Visus nesklandumus, kilusius namuose, galima išspręsti be ypatingų pastangų - tereikia parodyti, kokie svarbūs jums yra aplinkiniai, kaip juos vertinate.


ŽUVYS. Šiandien slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas arba netikėtas dėmesys. Vis dėlto kai kurie susitarimai bus nekonkretūs, pažadai netikri. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis