Modelis ištrynė savo Instagram paskyrą dėl nuotraukos, sukėlusios sekėjų pasipiktinimą

(1)

Kas pateko į internetą, jame ir pasilieka

Iš Švedijos kilęs modelis ir influencerė Natalie Schlater išsitrynė savo paskyras socialiniuose tinkluose po to, kai paviešinus nuotrauką iš Bali salos, susilaukė daugybės pasipiktinimo kupinų žinučių ir komentarų. 


Natalie Schlater
Natalie Schlater
Instagram


Nuotraukoje - baltą bikinį vilkinti Natali, žiūrinti į ryžių lauką ir jame dirbantį žmogų. Pačioje nuotraukoje nieko blogo, tačiau Natalijos įrašas daugumai jos sekėjų sukėlė pasipiktinimą. Po nuotrauka mergina parašė: „Galvoju apie tai, kaip gi skiriasi mano gyvenimas nuo to vyro gyvenimo, kiekvieną rytą renkančio derlių ryžių laukuose“. 


Natalie Schlater
Natalie Schlater
Instagram


Daugybė Natali sekėjų po nuotrauka vadino ją nejautria, narciziška, kitus žeminančia asmenybe. Vienas vaikinas po nuotrauka rašė: „Šis vyras, greičiausiai, labiau patenkintas savo gyvenimu nei dauguma iš mūsų, nors ir nesivaiko statuso“. Kita mergina pastebėjo: „Tai yra šiuolaikinės socialinės medijos kartos atspindys“. 


Pati Natali po kilusio nepasitenkinimo ir žiniasklaidos dėmesio suskubo ištrinti savo socialinių tinklų paskyras tikindama, kad jos žodžiai nuotraukos kontekste buvo suprasti klaidingai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis