Ketvirtadienio horoskopas: Avinus aplankys keisti jausmai, o Vėžiams ir Vandeniams šiandien...

Astrologinė prognozė birželio 20-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas - 17.18.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.


**************


AVINAS. Jūsų jausmai gali būti sutrikdyti. Tikriausiai pajusite, kad kažkas keičiasi, o jūs nieko negalite padaryti, pakeisti. Pasistenkite išsiaiškinti su tais, kurie tam daro įtaką. Nieko neprižadėkite, jei nesate tikri, kad ištesėsite.


JAUTIS. Šiandien saugokite reputaciją, laikykitės įstatymų ir stenkitės prisitaikyti prie aplinkybių. Būkite santūresni tarp svetimų žmonių, nes lengvai galite sukelti apkalbas, nepasitikėjimą. Neprovokuokite avarinių ir konfliktinių situacijų.


DVYNIAI. Galvosite apie tai, kaip atnaujinti veiklą ir įnešti gaivaus vėjo į profesinį bei asmeninį gyvenimą. Būsite linkę į viską žiūrėti su išskaičiavimu, planuodami perspektyvą. Nekuklaus atlygio reikalausite net už menkas paslaugas.


VĖŽYS. Šiandien bus sunku konkrečiai apsispręsti dėl aktualių reikalų, santykių. Jus painios skirtingos aplinkinių nuomonės. Būsite nusiteikę eksperimentams, avantiūroms. Nepatartina skolintis pinigų, ypač jei tai gali jus padaryti labai priklausomus.


LIŪTAS. Matysite, kad kažkam esate reikalingi, tačiau jums kils įvairių abejonių, keistų asociacijų. Turbūt niekas neįstengs suprasti jūsų nerimo priežasčių. Neįsivelkite į rizikingas ir pavojingas situacijas. Nerizikuokite sveikata.


MERGELĖ. Šiandien venkite dirbti tuos darbus, kurie reikalauja tikslumo, kruopščios analizės ir didelės protinės įtampos, nes tikėtinos apmaudžios klaidos. Kūrybinėje srityje sėkmė šypsosis žymiai plačiau.


SVARSTYKLĖS. Teks daug bendrauti, skubėti. Ir jums, ir jūsų pašnekovams gali būti sunku susilaikyti nuo negatyvių emocijų protrūkių, kritikos ir replikų. Saugokitės nelaimingų atsitikimų. Ypač rūpinkitės vaikais, augintiniais.


SKORPIONAS. Diena bus gana nervinga, nepalanki atsakingiems darbams, tačiau tinkama namų ruošai, buitiniams reikalams. Įmanomos techninės avarijos darbe, namuose ir kelyje. Pasitikėti nepažįstamais veikėjais visiškai nepatartina.


ŠAULYS. Regis, gerai jausite, kur ką reikia sakyti ir kaip elgtis. Visgi jausite nenumaldomą nerimą, dramatizuosite. Išties galite susidurti su neprognozuojamais žmonėmis. Pasverkite gautus pasiūlymus. Neskubėkite finansiškai rizikuoti.


OŽIARAGIS. Regis, esate susiplanavę atlikti praktinius darbus bei gauti apčiuopiamos naudos. Sumaištį gali sukelti turtiniai ir techniniai reikalai, konkurentų veiksmai. Per kažkieno kenkimą, provokacijas galite patirti nuostolį, įsivelti į rimtas problemas.


VANDENIS. Jums vertėtų kažkiek nusileisti ant žemės ir mąstyti racionaliau. Jei fanatiškai koncentruojatės į vieną reikalą ar nuomonę, tai jums gali sutrukdyti realiai suvokti situaciją. Didelė traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė.


ŽUVYS. Gali atsiskleisti keistos jūsų charakterio savybės, slaptas ekscentriškumas ar kompleksai. Regis, patikimiausias patarėjas bus jūsų vidinis balsas. Į problemas gali įsivelti jūsų vaikai, mylimas žmogus ar geras bičiulis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis