Penktadienio horoskopas: Avinams prasideda svarbus gyvenimo etapas, o Jaučiams ir Svarstyklėms...

Astrologinė prognozė birželio 14-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Bazilė, Bazilijus, Bazilis, Bazilius, Labgaudas, Labys, Labvarda, Labvardas, Pamedas, Rimtautas, Valerija, Valerijus.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 21.56. Dienos ilgumas - 17.14.

Šiandien - penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.


***************


AVINAS. Tai gali būti rimtos transformacijos metas. Tikėtinos derybos, finansiniai sandėriai. Turite būti racionalūs, atidūs, nes situacija bus gana įtempta, gal net karinga. Galite ne juokais įsipareigoti.


JAUTIS. Pasistenkite, kad kuo mažiau įtampos būtų santykiuose su namiškiais, partneriais. Būkite supratingi, atidūs tiems, kuriuos mylite. Turėkite omenyje, kad pavojinga primygtinai reikalauti iš jų dar didesnio dėmesio. 


DVYNIAI. Šiandien būsite gana praktiški. Tiktų planuoti naują veiklą, daug ką aptarti. Po darbo pravartu užsiimti sveikatos ir grožio profilaktika, keisti mitybą į sveikesnę.


VĖŽYS. Šiandien nuolat jausite nervinę įtampą. Kad ir kaip pozityviai bendrausite bei stengsitės viską atlikti nepriekaištingai, vis tiek atsiras jumis nepatenkintų, oponuojančių. Atpalaiduotų sportas, kultūrinis ar šou renginys.


LIŪTAS. Pasižymėsite ypatingu jautrumu. Galbūt pajusite, kad artimiems žmonėms reikalingas jūsų padrąsinantis žodis ar materialinė parama. Jeigu nenorite pakliūti į nemalonę, viską darykite nuosekliai, apgalvotai.


MERGELĖ. Būsite aktyvūs ir darysite įtaką aplinkiniams. Geriau nei kitiems, jums seksis suvaldyti oponuojančius, nepatenkintus. Visgi tie, kuriuos manėte esant draugais, gali pakišti jums koją. Pasidomėkite, kokie motyvai už to slypi.


SVARSTYKLĖS. Regis, jums neblogai seksis dirbti ir užsidirbti. Tačiau norint įsigyti techninę, ūkinę prekę ar paslaugą, gali prireikti tvirtybės dėl jos derantis ir pan. Saugokitės traumų, ugnies.


SKORPIONAS. Šiandieną geriau suprasite kitus žmones, todėl sugebėsite rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų. Daugiau dėmesio norėsis skirti vaikams, artimiesiems. Ypatingų emocijų teiks meilė, gerbėjai.


ŠAULYS. Šiandien vienumoje jaustumėtės kur kas geriau nei tarp žmonių. Trokšite asmeninės erdvės, nesinorės nė prie ko derintis. Stenkitės išlaikyti vidinę ramybę ir nepersidirbti.


OŽIARAGIS. Ši diena gali būti drauginga, informatyvi. Visgi yra pavojus, kad išprovokuosite konfliktą, primygtinai kam nors piršdami savo nuomonę, valią ar moralizuodami.


VANDENIS. Šiandien nestokosite darbštumo, verslumo. Darbe derėtų labiau pasisaugoti gamybinių traumų. Saugokite savo ir kitų sveikatą, tinkamai eksploatuokite techniką.


ŽUVYS. Tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais, kelionių, mokslo planai, jų aptarimas. Iš toli esančio žmogaus galite gauti reikšmingą žinią. Gali megztis aistringas romanas, pikantiška intriga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis