Astrologinė prognozė šiai savaitei: birželio 10 - 16 d.

Horoskopą sudaro Sidonija Kulikauskienė

AVINAS


Ši savaitė skatins aktyviai veikti ir bendrauti, tarpininkauti. Galite dalyvauti konkursuose, demonstruoti savo žinias, gebėjimus. Kita vertus, tikėtini sunkumai, turint reikalų su oficialiais veikėjais, kreditoriais ar antstoliais. Reikia pasirūpinti, kad nekiltų žalos ir problemų dėl netvarkingos technikos, nelegalių statybų, avarijos, dujų nuotėkio ar degių medžiagų nesaugaus laikymo. Savaitgalį nusimato išvykos, nekasdieniškos atrakcijos. Atsargiai kelyje.


JAUTIS


Šią savaitę pradėsite smagiai nusiteikę. Vis prisiminsite malonias praėjusio savaitgalio akimirkas. Netrukus įsitrauksite į darbus ir gliaudysite problemas lyg voverės riešutus. Rūpesčių, žinoma, bus į valias, o ir konkurentai, oponentai neleis ramiai jaustis. Visgi jums pavyks prisitraukti draugiškų, aktyvių bendraminčių ir kartu su jais daug nuveikti. Savaitgalį neatsispirsite pagundai išlaidauti, lepinti save ir šeimą. Jeigu leisitės į kelią, būkite labai atidūs.


DVYNIAI


Šią savaitę galite pasireikšti srityse, susijusiose su turizmu, pramogų organizavimu, vaikų lavinimu, tarpininkavimu. Regis, piniginėje ir banko sąskaitoje labai nesilaikys pinigai, nes vis rasis pagundų, godžiai ryjančių jūsų pinigus. Visgi gali pasiteisinti sumanymas, susijęs su įsidarbinimu, verslo modernizavimu. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai. Savaitgalį galbūt dalyvausite konkurse. Galimas nusivylimas jo eiga, taisyklėmis ar teisėjavimu.


VĖŽYS


Ši savaitė gana permaininga. Gali kilti nerimo dėl darbo, sveikatos, artimo žmogaus ar augintinio. Regis, negatyvią jūsų reakciją provokuos nemalonus žmogus, oponentas ar pan. Kita vertus, per šią savaitę gali nutikti įdomių dalykų, ypač jei keliaujate, lankotės užsienyje, dalyvaujate tarptautiniame renginyje, varžybose ar pan. Venkite konfliktų, saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį norite ar nenorite, teks atlikti buitines pareigas arba pabendrauti su tais žmonėmis, kuriuos mieliau ignoruotumėte.


LIŪTAS


Savaitės pradžioje jūs galite pasireikšti kaip tarpininkai, gebantys sutaikyti nesutariančias puses, suderinti interesus. Iš to ir patys turėsite naudos. Tikėtini geri rezultatai, moralinis ar piniginis atlygis už suteiktas paslaugas, atliktą verslo užsakymą, išlaikytą egzaminą, parašytą straipsnį ar pan. Tačiau tai nekoks metas turintiems sveikatos problemų, ypač susijusių su kaulais, dantimis, sąnariais. Galimi lėtinių uždegimų paūmėjimai. Savaitgalį galite nemažai nuveikti namų ūkyje ir sodyboje.


MERGELĖ


Ši savaitė turėtų dažniau džiuginti nei liūdinti. Gana produktyvi bus veikla, susijusi su turizmu, sportu, vaikų laisvalaikiu bei mokymais. Visgi įtampų pasitaikys net ir sėkmingiausiose veiklose, nes neišvengsite nuolat nepatenkintų asmenų. Jums neabejotinai svarbiausia bus antrosios pusės, gyvenimo draugo palaikymas. Artėjant savaitgaliui, nepavyks atsipalaiduoti, jei stengiatės įgyvendinti per dideles ambicijas arba turite neišspręstų problemų. Vieni kontaktai ir užsiėmimai kels ūpą, kiti nervins.


SVARSTYKLĖS


Savaitę pradėsite iš lėto, vangiai, tačiau teks greitai įsitraukti į procesus ir gyvenimo verpetą. Bus tiek veiklos, kad tik spėkite suktis. Galbūt pradėsite naują veiklą, verslą ar jį plėsite. Tokiam reikalus pasisemsite idėjų, jeigu dabar keliaujate. Visgi riziką labai gerai pamatuokite tiek darbuose, tiek sporte, kad per neatsargumą nesumenktų jūsų gerovė, neįvyktų avarijos, traumos. Artėjant savaitgaliui, neatsargiu poelgiu galite įžeisti jūsų nepagarbos nenusipelniusį asmenį.


SKORPIONAS


Savaitės pirma pusė bus vangesnė ir turbūt mažiau sėkminga nei antra jos dalis. Dėl vaikų, pinigų, nuosavybės, partnerio ekscesų gali būti galvos skausmo. Gali varginti ir užkulisiniai reikalai, intrigos, klastos. Energijos stoka neleis atlikti visų numatytų darbų. Visgi artėjant savaitgaliui daugės romantiško polėkio, azarto, nusiteikimo kūrybinei ir kitokiai saviraiškai. Regis, džiugins vaikai, aplodismentai ar prizai. Deja, per didelė drąsa kelyje, nepakantus elgesys su nepažįstamais gali nemažai kainuoti.


ŠAULYS


Savaitę pradėsite nusiteikę konkuruoti, grumtis net su stipresniais už save. Galbūt varžysitės dėl darbo vietos, projekto, geresnio studijų dalykų įvertinimo, o gal pajudės teisiniai reikalai. Tačiau trikdžiai tikėtini finansų srityje. Gerai, jei laiku susitvarkėte dokumentus, sumokėjote mokesčius, įmokas, deklaravote turtą. Reikėtų labiau saugotis artimų žmonių neatsakingumo, aplaidumo bei sukčių. Artėjant savaitgaliui, trokšite asmeninės erdvės, nesinorės nė prie ko derintis. Stenkitės išlaikyti vidinę ramybę.


OŽIARAGIS


Prieštaringas periodas. Viena vertus, būsite darbingai nusiteikę, linkę kalnus nuversti. Kita vertus, kažkas vis trukdys įgyvendinti tai vieną, tai kitą planą, klaidins, oponuos, konkuruos ir pan. Tokioje situacijoje išryškės tikrieji draugai ir nuoširdžiai bendradarbiaujantys kolegos, patikimi giminaičiai bei kaimynai. Savaitgalį venkite konfliktų, saugokitės avarijų. Labiau paisykite antrosios pusės poreikių ir interesų.


VANDENIS


Savaitės pradžioje turėsite ne visiškai kasdieniškos veiklos ar užsiėmimų. Galbūt laikysite egzaminą, darysite pristatymą, leisitės į kelionę, konferenciją ar kt. Dėl dalykinių ir šeiminių rūpesčių laiko pramogoms ir malonumams liks nedaug. Savaitgalį būsite draugiški, komunikabilūs. Ir patys veršitės bendrauti, iškylauti, ir kitus trauksite į savo orbitą. Viskas klostysis puikiai, jei nesusipyksite su šalia esančiais.


ŽUVYS


Ši savaitė turėtų būti įdomi, tačiau jūs gana dažnai stokosite objektyvumo ir būsite linkę sąmoningai ar nesąmoningai klaidinti kitus. Labai norėsis kur nors išvykti, pakeisti aplinką. Galbūt išsiruošite į kurortą, kokį nors renginį, turistinį žygį, arba vešite vaikus į ekskursiją, varžybas ar pan. Savaitgalį gali megztis aistringas romanas, pikantiška intriga. Jei leidžiatės į kelionę ar vykstate toliau nuo namų savaitgaliui, pasistenkite pasirūpinti, kad saugūs ir tvarkingi pasiliktų jūsų namai. Prižiūrėkite vaikus, ypač prie vandens.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis