Grožio salono atidarymo vakarėlyje rinkosi kviestinė publika

Sostinės prekybos centro „Panorama“ II aukšte duris atvėrė naujas „Figaro“ salonas. Atnaujintą grožio saloną pirmieji išvydo kviestiniai svečiai, kuriuos pasitiko šventinio vakaro vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Grožio salonai jau seniai tapo vieta, kurioje kiekvienas pailsi nuo kasdienių rūpesčių ir bent valandai atsiduoda į grožio profesionalų rankas. Renginiui dirigavusi Indrė visuomenės dėmesio nestokojantiems svečiams pristatė salono naujienas ir čia pat vietoje kvietė išbandyti atstatomąją plaukų procedūrą, kuri atliekama su įkaitintų garų aparatu, išsitirti veido ir galvos odos būklę, pasinaudoti manikiūro bei pedikiūro paslaugomis, lakuojantis vasara alsuojančiomis spalvomis.


Nuotraukų galerijoje – kviestiniai renginio svečiai„Laikas keistis“ – tokiu šūkiu jau 25-erius metus vadovaujasi grožio salonų tinklo „Figaro“ komanda. Šio salonų tinklo direktorė Irena Polujanskienė tikina, kad šių dienų tempas diktuoja naujas tendencijas, kurios keičia grožio salonų teikiamų paslaugų laiką: „Per 25-erius metus užaugome kartu su klientais ir šiandien galime pasiūlyti ne tik grožio, bet ir sveikatinimosi paslaugų, kurios orientuotos į individualius klientų poreikius. Prieš veido ar kūno procedūras meistras atlieka profesionalią konsultaciją, kurios metu nustatoma tolimesnė procedūros eiga. Mūsų tikslas, kad klientai čia atrastų viską, ko reikia jų grožio ir geros savijautos puoselėjimui. Nuolat skubančiam, veikliam it versliam klientui privalome pasiūlyti kompleksiškas paslaugas, kurios sutaupytų brangų laiką“. Taip atsirado uždara erdvė, kurioje vienu metu bus ne tik sutvarkomi antakiai, bet ir atliktos manikiūro bei pedikiūro paslaugos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis