COSMOPOLITAN kino vakare – komedija AFERA

Birželio 12 d. – COSMOPOLITAN kino vakaras su vasariška juoko doze – komedijos „Afera“ premjera. Pamatyk pirmoji Anne Hathaway ir Rebel Wilson aferisčių kailyje! Ir gauk COSMO partnerių dovanų!

Birželio 12 d. (trečiadienį):

19.20 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

21.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

18.20 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

18.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

19.25 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)


► NUSITEIK STAIGMENOMS


Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo AFERA seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PIRMOJI PAMATYK VASARIŠKĄ KOMEDIJĄ


AFERA – auksu ir deimantais blizganti komedija apie dvi skirtingo kalibro aferistes, kurias meistriškai ir labai juokingai suvaidino dvi skirtingo kalibro Holivudo damos – Anne Hathaway ir Rebel Wilson.


Anne Hathaway persikūnijo į aukščiausios klasės aferistę Žozefiną, jos planai – preciziški, o laimėjimai – šešiaženkliai. Rebel Wilson herojė Penė visiška Žozefinos priešingybė – karjerą tik pradedanti aferistė, kuri tenkinasi greitais laimikiais ir mažomis vagystėmis. Pokštininkas likimas jodvi suveda draugėn ir Žozefina nutaria apmokyti Penę savo amato subtilybių.


Kaip tapti tobula aferiste? Visuomet būk pasiruošusi! Aukštakulniai, ryškūs lūpų dažai ir formuojantys apatiniai – būtinybė. Būk pasirengusi bet kurią akimirką apsiverkti – tai parklupdys ant kelių kiekvieną vyrą. Imk viską, kas blizga ir guli „ne vietoje“. Už kiekvieno milijono gali slėptis milijardas – būk drąsi ir patikrink! Tokie Žozefinos patarimai ir realios pamokos išaugina Penei spanus ir... komplikuoja jųdviejų santykius, nes prasideda konkurencinė kova – kuri iš jų pasirodys esanti geresnė aferistė?


Pasiryžusios kartą ir visiems laikams išsiaiškinti, kuri pranašesnė, moterys imasi vienos aukos – nieko nenutuokiančio IT specialisto, kurį apsukti aplink pirštą pavyks tik vienai iš jų? Kuriai?


Režisieriaus Chriso Addisono komedija „Afera“ – tai kultinės 1988-ųjų veiksmo komedijos „Dirty Rotten Scoundrels“ moteriška versija. Originaliame filme pagrindinius vaidmenis atliko to meto žvaigždės Michaelas Caine‘as ir Steve‘as Martinas, kuriuos 2šįsyk pakeitė talentingosios Anne Hathaway ir Rebel Wilson.


Juokingų situacijų kupina komedija „Afera“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja birželio 12 d. su COSMOPOLITAN kino vakaru. Pamatyk pirmoji!


► DAUGIAU INFORMACIJOS apie birželio COSMO kino vakarą – http://www.forumcinemas.lt/Event/307075/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis