Penktadienio horoskopas: Avinai gali sulaukti netikėto dėmesio, o Svarstyklėms ir Žuvims šiandien...

Astrologinė prognozė birželio 7-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Lukrecija, Lukrecijus, Milda, Povilas, Ratautas, Ratautė, Roberta, Robertas, Svaja, Svajonė, Svajūnas, Svajūnė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.50. Dienos ilgumas - 17.04.

Šiandien - penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.


**************


Protingos mintys:

"Žmogui nepakanka kaupti žinias, reikia mokėti gauti iš jų palūkanas" (J. V. Gėtė).


***************


AVINAS. Trokšite nuotykių, romantikos. Galbūt gausite pakvietimą į pobūvį, šou renginį ar pasimatymą. Būsite nusiteikę kai ką nuveikti vaikų labui. Kontroliuokite savo dosnumą, netenkinkite abejotinų poreikių.


JAUTIS. Darbe šiandien neužsikraukite papildomų pareigų, nes jūsų dėmesio reikia artimiems žmonėms. Užsiimkite tuo, kas įdomu jums ir šeimos nariams, aplankykite giminaičius ar pan.


DVYNIAI. Aplinkinius bei virtualius pažįstamus intriguosite ir stebinsite savo žiniomis, replikomis, komentarais. Visgi jūsų norai žymiai didesni nei galimybės, todėl galite išgirsti ne vien pagyrų, o ir kritikos.


VĖŽYS. Rūpės materialiniai daiktai, praktiniai reikalai. Gausite neblogų patarimų arba patys kažkam patarsite dėl pirkinio ar paslaugos. Galite gauti honorarą ar kitokį atlygį. Visgi verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu.


LIŪTAS. Būsite kupini pasitikėjimo savimi, didelių ambicijų, galimi susitarimai su neįprasto mąstymo žmonėmis. Seksis išties gerai, jeigu turite tvirtą komandą, susigyvenusį kolektyvą.


MERGELĖ. Galite būti šiek tiek pavargę ar sunegalavę. Vengsite šurmulio, erzins reikalavimai paskubėti vykdyti įsipareigojimus, norėsis asmeninės erdvės. Visgi jus gali labai įtraukti intelektinis ar kūrybinis užsiėmimas.


SVARSTYKLĖS. Turėsite galimybių išsiaiškinti rūpimus klausimus, prisibendrauti su draugais. Galbūt iš jų sulauksite kažko, ko ilgą laiką tikėjotės. Pabūti vienumoje, atsiriboti kol kas nebus progos.


SKORPIONAS. Šiandien sugebėsite atlikti daugybę reikalų, sureguliuoti profesinius santykius ir užsitikrinti kolektyvo draugiškumą. Tai, ką pavyks atlikti kūrybingai ir iki galo, išties duos gerus rezultatus.


ŠAULYS. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis ar užsieniečiais. Galbūt išgirsite raginimų diegti naujoves, pasitempti profesijos ar mokslo srityje, atkreipti dėmesį į konkurentų pasiekimus bei metodus.


OŽIARAGIS. Būsite įdomūs aplinkiniams savo įžvalgumu, patirtimis. Nesunkiai seksis užmegzti naujas pažintis, sudaryti sutartis, susitarti dėl tarpininkavimo, finansinių sprendimų, įvairių paslaugų.


VANDENIS. Jeigu gerai sutarsite su antrąja puse, partneriu, tuomet pavyks nemažai nuveikti. Galite įdiegti naujovę savo ūkyje ar namų aplinkoje. Labiau pasitikėkite dalykiniais ir gyvenimo partneriais, įvertinkite jų pasiūlymus, patarimus.


ŽUVYS. Būsite pakankamai energingi, kad pavyktų konstruktyviai veikti visose srityse. Ir iš tiesų nemažai nuveiksite, jei nesigriebsite nerealių užmojų ir neprisidėsite prie sukčių. Galimas dalykinis pasiūlymas arba aptarsite numatomas reformas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis