3 Zodiako ženklai, kurie 2019 metų antroje pusėje maudysis piniguose

Iki metų pabaigos dar liko laiko ir žvaigždės sako, kad šiems trims Zodiako ženklams jie bus labai neblogi.

Liūtas. Karalius visose srityje! Sako, ir meilėje jiems visai neblogai sekasi, ir su pinigais, panašu, bus viskas gerai. Tiesiausias kelias į turtus – kopti karjeros laiptais. O būtent 2019 metų antroji pusė tam ypatingai palanki. Turėsi ne vieną progą parodyti savo gabumus ir įrodyti aplinkiniams, kad esi vertesnė nei kiti. Tik neužriesk nosies, niekas nemėgsta pasipūtėlių. Dar vienas patarimas tau: nepasinerk stačia galva vien tik į darbus. Aklas pasišventimas darbui norimos naudos neduos, kur kas geriau viskas seksis, jei išmoksi save tolygiai padalinti tiek karjeros srityje, tiek asmeniniame gyvenime.


Ožiaragis. Viskas, ko tau reikia sėkmei pritraukti, tai aiškus planas. Tad nuo to ir pradėk, o jau tuomet leiskis užkariauti pasaulio. Antroje metų pusėje turėtum pajausti energijos antplūdį ir norą kažką savo gyvenime keisti, siekti daugiau, nei turi dabar – tai bus galinga motyvacija, skatinanti tave judėti į priekį. Tavo stiprioji pusė – gebėjimas racionaliai įvertinti aplinkybes, mokėjimas argumentuotai kalbėti ir aiškiai išsakyti savo poziciją. Minusai, kurie gali trukdyti – nekantrumas ir skubotai priimami sprendimai. Tad padirbėk ties šiais dalykais ir sėkmė tau praktiškai garantuota!


Vandenis. Antroji 2019 metų pusė tau ypatingai palanki. Gal net ir loterijos bilietą verta nusipirkti, nors sėkmę tau atneš visai ne tai. Vandeniai šiais metais tiesiog žibės genialiomis idėjomis ir netikėtais sprendimais. Tarsi būtum pažadinusi ilgai snaudusį savo unikalumą, kurio dėka dabar gali pranokti visus konkurentus. Labai tikėtini įdomūs pasiūlymai, kurie laikui bėgant gali atnešti netikėtai didelę finansinę naudą. Tad svarstydama variantus žiūrėk ne tik to, ką gali gauti dabar – žvelk į ateities perspektyvas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis