15 gyvenimo akimirkų su plaukimo trenere Evelina Navašinskaite

Plaukimo trenerė Evelina Navašinskaitė, laimėjusi „BIODERMA Hydrabio“ konkursą „Akvaporina“, leidžiasi į smagų svarbiausių savo gyvenimo raidžių žaidimą.

Anykščiai. Čia užaugau ir dabar gyvenu. Anykščiai pretenduoja tapti vienu iš lėtųjų Europos miestų. Gyveni ramiai, gali į darbą numinti dviračiu, nereikia niekur skubėti. Nekeisčiau Anykščių į jokį miestą.


Baimė. Labiausiai bijau varlių, labiau nei gyvačių. Net braškių neinu į lysvę skinti, nes bijau, kad iš po lapų gali iššokti varlė.


Credo. Nesielk su kitais taip, kaip nenorėtum, kad elgtųsi su tavimi.


Draugai. Kol buvau moksleivė, jų turėjau daug. Dabar tampu uždaresnė. Turiu kelis, bet tikrus. Daugystė – tai pirmiausia tarpusavio pasitikėjimas, atvirumas ir nuoširdumas. Tarp draugų neturėtų būti paslapčių.


Fotosesija. Laimėjusi „Akvaporinos“ konkursą, pirmąsyk dalyvavau profesionalioje fotosesijoje. Pamačiau, kiek daug darbo reikia įdėti dėl vienintelės nuotraukos. Į studiją buvo atitemptas baseiniukas, pripildytas šalto vandens (šilto nebuvo), ir teko kelias valandas jame murkdytis. O paskui visą vandenį kibirais išnešiojome. Pamaniau, kokia laimė, kad mūsų baseine vandenį keičiame kartą per metus...


Evelina Navašinskaitė
Evelina Navašinskaitė
BIODERMA


Grožis. Kuo toliau, tuo labiau man patinka natūralumas. Nemėgstu priaugintų blakstienų, plaukų, nagų, ryškaus makiažo. Visko, kas suniveliuoja. Kas kita – rūpestis savo oda, plaukais. Deja, lipdama į baseiną negaliu teptis jokiomis priemonėmis, nes baseino įrenginiai, reaguodami į riebalus, automatiškai didina chloro kiekį. Pasirūpinu savimi po baseino ir ypač sekmadieniais. Tądien einu į pirtį, kad oda išsivalytų iš gelmių, šveičiu kūną ir veidą, pasilepinu kaukėmis, aliejais.


Kosmetika. Man labai svarbu, kad kosmetika patiktų mano veido odai. Pažiūriu ir į sudėtį. Maždaug prieš 7 metus atradau “Biodermą”. Mėgstamiausios priemonės – micelinis vanduo ir „Hydrabio“ serumas. Nuo vandens veidas taip išsausėja, kad norisi jį pridrėkinti iš esmės.


Laimė. Man laimę teikia ir gražus rytas, ir paukščių čiulbesys bėgiojant po mišką, ir savo šiltnamyje užaugintas pomidoras, ir ta akimirka, kai mano treniruojamas vaikas išmoksta plaukti.


Evelina Navašinskaitė
Evelina Navašinskaitė
Asmeninio albumo nuotr.


Mama. Mano tėvai išsiskyrę, su tėčiu bendravau mažai, jis sukūrė kitą šeimą, kurį laiką negyveno Lietuvoje. Už viską galiu dėkoti tik mamai – ji mane užaugino. Ir į baseiną nuvedė, ir į mokslus išleido, ir pirmą mašiną nupirko.


Plaukimas. Plaukti išmokau pati, būdama šešerių. Baseiną Anykščiuose lankiau nuo antrosios klasės. Dabar jame dirbu trenere. Manau, mokėti plaukti naudinga ne tik dėl geros savijautos, bet ir dėl gyvybės. Juk Lietuvoje per metus nuskęsta 200–300 žmonių.


Stilius. Mano stilius – treningiukai, kedai ir kepurė su snapeliu. Mano darbe su sijonu nepavaikščiosi. Užtat kai norėdama pasipuošti apsivelku suknelę, apsiaunu aukštakulnius ir pasidažau lūpas avietine spalva, niekas manęs neatpažįsta.


Treneris. Treneris Redas man atstojo tėtį. Jis išmokė ne tik plaukti, bet ir taisyklingos mitybos, jogos, ajurvedos. Galėdavau jam ir išsipasakoti, ir išsiverkti. Dabar esame kolegos. Ypač esu jam dėkinga už meditacijos įgūdžius – ji leidžia pabūti su savimi, atsinaujinti, nurimti, suprasti, kad viskas vyksta taip, kaip ir turėtų vykti.


Evelina Navašinskaitė
Evelina Navašinskaitė
Asmeninio albumo nuotr.


Vanduo. Vanduo – tarsi kitas pasaulis, pasineri ir išskrendi. Esi kitur, bet dviese: tu ir vanduo. Turi pasirinkti: draugausi ar būsi pražudytas. Tai – ir gyvybės versmė. Kasdien jo išgeriu po 2,5 litro. Dažnai važiuoju ir pasisemti iš šaltinio. Beje, ar žinote, kad ne tik per Jonines, bet ir sausį pasemtas jis turi stebuklingų galių? Šį sausį reikėjo jį semti tarp 12 nakties ir 4-os ryto. Su mama sėdom į mašiną, miškais, užpustytais keliais važiavom prie Inkūnų bažnytėlės ir ieškojom tarp pusnių trykštančio šaltinio. Jei užriši butelį varine vielute, vanduo išlieka šviežias ir gyvas beveik visus metus. Įpyliau jo ir savo katinams. Atrodo gražūs, tai gal ir grožiui padeda?


Zodiako ženklas. Dvyniai. Niekaip nesusijęs su vandeniu. Sako, kad Dvyniai bjaurūs dėl nuotaikų kaitos. Tai tikrai yra tiesa. Vieną akimirką galiu būti linksma, kitą – jau pikta.


Žaluma. Esu žalumynų aistruolė. Pavasarį kiaulpienių žiedus valgau tiesiai iš pievos, tik vabalėlius išpučiu. Labai mėgstu žaliuosius kokteilius. Kai studijų metais metusi baseiną priaugau 10 kg, jie man padėjo atgauti formą. Plaku juos net žiemą iš šaldytų špinatų, kiaulpienių, uogų.

Užsakymo nr.: PT_56210

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis