Vakarėlio staigmena, kuri dar ilgai primins tavo šventę

Tai buvo vienas tų vakarų, kuomet viskas atrodė taip paprasta - draugų klegesys ir aplink skambantis nevaldomas juokas, džiaugsmingi pašnekesiai ir seniai matytų pažįstamų apsikabinimai vėl susitikus, vakaro šešėlių žaismas taurėse ir triukšmingi, o gal romantiški šokiai iki sutemų. Ištvermingiausieji pasitiko brėkštantį rytą, kuris žadėjo dar vieną įspūdžių kupiną dieną, o ryškūs vakaro prisiminimai sugulė į giliausias sielos kerteles.

Patirtos emocijos išblanksta, tačiau lieka gyvos prisiminimuose, kurie net po daugybės metų nejučia nukelia į praeities įvykius - džiaugsmingus ir nostalgiškus, verčiančius nevalingai nusišypsoti ar suvirpėti nuo staiga užplūdusios praeities realybės. Prisiminimai - tai mūsų gyvenimo istorijos puslapiai, kuriuose sukaupta tai, ko neįmanoma ištrinti - išgyvenimai. Ir koks nuostabus jausmas apima, kuomet po daugybės metų verti nuotraukose įamžintus savo gyvenimo puslapius ir su šypsena akyse gali pasakyti: „Tai buvo nepaprastos dienos“.

Padovanok gerą emociją sau ir šventės svečiams. Momentinės nuotraukos mobilioje fotobūdelėje pagyvins bet kurį renginį, o pats forografavimosi procesas bei iškart gautos nuotraukos džiugins ne tik tą akimirką, bet ir liks maloniu prisiminimu šventei pasibaigus.

Pamiršk susikausčiusius ir nedrąsiai prieš fotografą pozuojančius svečius. Fotobūdelėje susirinkusieji galės atsipalaiduoti ir pozuoti nebijodami išreikšti tikrųjų savo emocijų – pageidaujant, net už užuolaidų. Fotobūdelės ekrane kiekvienas galės matyti savo atvaizdą ir pasirinkti, spalvotos ar juodai baltos nuotraukos pageidauja, bei kokią emociją nori įamžinti. Džiugi šypsena, nevaržomas juokas, smagios grimasos ar apsikabinimai – kuo daugiau emocijų, tuo smagiau prisiminti! O jeigu nuotrauka nepavyko, jokių problemų – fotografuotis galima tiek, kiek tik norisi!

Kad nuotaika būtų dar džiugesnė, o nuotraukos labiau primintų tavo šventę, bus pasirūpinta papildomais atributais – princesių karūnos damoms, solidūs ūsiukai vyrams, o gal kas nors naujo ir netikėto? Taip pat nepamiršk, kad gali pasirinkti ir norimą nuotraukos dizainą - nemokamai ant kiekvienos nuotraukos rėmelio gali būti uždėtas tavo sugalvotas logotipas, pageidaujamas šūkis ar kitas išskirtinis ženklas.

Kokiems renginiams verta pagalvoti apie fotobūdelės nuomą? Visiems, kuriuose norisi girdėti skardų juoką ir matyti plačias šypsenas!

* Planuojantiems vestuves - tai idealus pasirinkimas tiek vakaro pradžiai, kuomet susirinkę svečiai laukia atvykstančių jaunųjų, tiek įsibėgėjus linksmybėms, kuomet visi atsipalaidavę, susibendravę ir džiugiai nusiteikę.

* Rengiantiems įmonės vakarėlius ar pristatymus fotobūdelė gali būti puiki pagalbininkė, padedanti pagyvinti atmosferą ir suteikianti galimybę padovanoti prisiminimą apie jūsų renginį, juk nuotraukas galite apipavidalinti savo norimu dizainu.

* Organizuojantiems gimtadienius, draugų ar klasiokų susitikimus nereikės rūpintis ir ieškoti fotografo ar po renginio surinkinėti išmaniaisiais telefonais užfiksuotas nuotraukas. Kiekvienas norintis galės atsispausdinti nuotrauką iš karto, o po renginio bus atsiųstos ir skaitmeninės nuotraukos.

Nesijaudinkite dėl geros vakaro nuotaikos, nes tuo už jus pasirūpins Fotobudelesnuoma.lt!

Užsakymo nr.: PT_74519818

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis