2 patys protingiausi Zodiako ženklai

Zodiako ženklai – labai skirtingi ir individualūs. Kurie iš jų patys protingiausi? Astrologai turi atsakymą!

Kiekvienas Zodiako ženklas kažkuo ypatingas ir išskirtinis. Pavyzdžiui, gimusieji po Avino ženklu, kaip taisyklė, labai drąsūs ir ryžtingi, tačiau ne tokie charizmatiški kaip Liūtai. Mergelės ir Vėžiai labai šeimyniški ir rūpestingi, tačiau pastarieji ne tokie pedantiški, laisviau žiūrintis į viską, kas vyksta aplink.


Zodiako ženklai - kurie protingiausi


Skirstymų pagal charakterius ir individualias ypatybes - apstu. Tačiau šį kartą norime pasmalsauti, kurie Zodiako ženklai patys protingiausi! Atlikus kelis skirtingo pobūdžio intelekto testus paaiškėjo, kad Vandeniai ir Skorpionai turi labiau išreikštus protinius gebėjimus, nei kiti Zodiako ženklai. Tačiau net ir čia yra savitų skirtumų. Vandeniai protingi bendrąja šio žodžio prasme - jų intelekto koeficientas aukštas, gebėjimas spręsti problemas ir analizuoti situacijas - tiesiog stulbinantis. Tuo tarpu Skorpionų intelektas labiau išreikštas emociniu pobūdžiu - jie intuityviai jaučia aplinką, be didesnių pastangų geba susieti skirtingus dalykus į vieną ir tai labai padeda jiems greitai susigaudyti situacijoje, priimti tinkamus sprendimus ir pasirinkti apgalvotus ėjimus - tarsi numatant 10 žingsnių į priekį.


Pagal emocinį intelektą labiausiai išsiskiria Vėžiai ir Žuvys. Tiek vienas, tiek kitas Zodiako ženklas lengvai išlaiko balansą tarp savo ego ir aplinkos, todėl jų gyvenime netrūksta stabilumo.


Žemės ženklai - Jautis, Mergelė ir Ožiaragis - intelektualiąja prasme labiausiai pasireiškia sprendžiant praktinius klausimus. Šie Zodiako ženklai ambicingi, motyvuoti ir visuomet einantys į priekį. Norėdami, jie išsprendžia net ir pačias painiausias problemas. Štai ką geba šaltas protas! Pats ryžtingiausias šioje trijulėje - Ožiaragis. Jeigu jis priėmė sprendimą, gali nors ir dangus griūti - savo nuomonės Ožiaragis nepakeis. Galbūt todėl jiems taip gerai gyvenime ir sekasi!


Gimusieji po Liūto, Šaulio ir Avino ženklu įprastai per gyvenimą braunasi vedami azarto ir troškimo pasiekti maksimalius rezultatus. Tokio atkaklumo niekas kitas neparodys. Jie dažnai rizikuoja, nebijo prisiimti atsakomybės, o kur dar įgimta charizma! Ar kas nors stebisi, kad būtent šie ženklai dažniausiai tampa vadovais? Šauliai šioje trijulėje atviriausi pokyčiams. 


Dvyniai ir Svarstyklės visoje Zodiako ženklų paletėje išsiskiria savo lankstumu, mokėjimu greitai prisiderinti prie kintančių aplinkybių. Jie tarsi chameleonai - prisitaiko kone visur! Dvyniai prie viso to dar ir velniškai gudrūs - iš tolo įvertina situaciją ir turi pasiruošę variantų skirtingiems galimiems scenarijams. Štai kodėl šie du Zodiako ženklai - tiesiog nepalaužiami.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis