Šeštadienio horoskopas: Mergelės pagaliau gali atsipalaiduoti, o Žuvims ir Ožiaragiams šiandien...

Astrologinė prognozė gegužės 22-ajai, trečiadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.04, leidžiasi 21.28. Dienos ilgumas - 16.24.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.


**************


Protingos mintys:

"Gamta neapkenčia dirbtinio blizgesio, ir visų geriausiai klesti tai, kas nesudarkyta jokio dirbtinumo" (E. Roterdamietis).


**************


AVINAS. Galite sulaukti dalykinio pasiūlymo, arba kažkokiais būdais jo sieksite. Ypač nersitės iš kailio, jei mėginate realizuoti save administraciniame darbe, politikoje.


JAUTIS. Regis, jums aktuali tema bus kelionė, užsienis, konferencija, studijos ar pan. Bet kuriuo atveju, tai gera diena. Nestokosite energijos, optimizmo, išradingumo ar netgi originalumo.


DVYNIAI. Norėsis gyventi linksmiau, patirti malonumų. Jeigu tai netrukdo būtiniems darbams, kodėl gi ne. Tikriausiai imsite planuoti kelionę, galvosite apie naujus planus.


VĖŽYS. Būsite nusiteikę bendradarbiauti. Galbūt parodysite iniciatyvą, norėdami susipažinti su originaliu asmeniu ar įsilieti į bendraminčių grupę, dalyvauti renginyje, projekte ar pan.


LIŪTAS. Jums teks iš peties padirbėti ir pademonstruoti kūrybingumą, originalumą, gebėjimą priimti bei kitiems perteikti naujoves, diegti modernesnius metodus. Pasirūpinkite savo automobiliu, kita technika.


MERGELĖ. Šiandien spinduliuosite savotišką charizmą. Neslopinkite savęs, darykite žygius, rizikuokite. Jei dalyvausite šou renginyje, žaidime, galite laimėti prizą, sulaukti pripažinimo. Jei įsimylėjote, leiskite skleistis jausmams.


SVARSTYKLĖS. Kursite ateities planus, o tuo tarpu kasdieniniai rūpesčiai, rutina niekur nepasitrauks. Šiandien būtų naudinga ypač rūpintis namais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma.


SKORPIONAS. Seksis sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais, technika susijusius reikalus. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais jums suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ir slaptų vilčių.


ŠAULYS. Būsite energingi, todėl į priekį pasistūmės verslo reikalai. Regis, ims daugėti pinigų. Geros nuotaikos visą dieną neprarasite, jei matysite, kad jūsų pastangos nenueina veltui.


OŽIARAGIS. Šiandieną pasitikėsite savimi, būsite nusiteikę rizikuoti ir mėginsite pradėti ar pastūmėti pirmyn kažkokį reikalą, projektą. Jėgų ir įkvėpimo nepristigs ne tik trumpalaikiams sumanymams. Tai turėtų atnešti apčiuopiamų rezultatų.


VANDENIS. Paaštrėjusi intuicija turėtų padėti kūrybos, protinio darbo srityje. Galite slapta domėtis kažkokiu asmeniu, kurti planus jo palankumui pelnyti. Venkite svaigalų.


ŽUVYS. Šiandien palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Susirinkimai, pasitarimai turėtų būti rezultatyvūs. Pravartu pasikonsultuoti su dominančios srities specialistais, profesionalais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis