Ketvirtadienio horoskopas: Skorpionams nusimato įdomybės meilės reikaluose, o Šauliams ir Vėžiams...

Astrologinė prognozė gegužės 16-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Bitė, Debora, Melita, Ubaldas, Vaidmantas, Vaidmantė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.13, leidžiasi 21.18. Dienos ilgumas - 16.05.

Šiandien - penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Jaučio ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Akys nemato, jei širdis liepia joms apakti“ (Seneka).


**************


AVINAS. Gali apvilti asmuo, su kuriuo dėl kažko svarbaus susitarėte. Būkite kantrūs, taktiški, ieškokite kitų variantų, jei nepasisekė. Yra vilties, kad kitos galimybės bus vertingesnės nei tos, kurias praradote.


JAUTIS. Rimtų pastangų gali pareikalauti studijų reikalai ar viešos kalbos, projekto rengimas, pristatymas. Apskritai, protinė veikla turėtų sektis, tačiau vertintojai bus labai griežti ir priekabūs. Atsargiai kelyje.


DVYNIAI. Šiandien galite pajusti nenumaldomą aktyvios veiklos troškulį bei nepasitenkinimą esama padėtimi. Tam tikra avantiūra gali atnešti naudos. Visgi nedeklaruotos pajamos gali būti pastebėtos ir teks šį tą koreguoti. 


VĖŽYS. Šiandien gana daug dėmesio skirsite šeimos ir meilės klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau. Darbo reikaluose gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių nuomonės ar interesai.


LIŪTAS. Šiandien turėsite daug darbo ir vikriai suksitės. Politinė, administracinė veikla klostysis prasčiau nei darbas, susijęs su mokymais, reklama, buhalterija, logistika ir pan. 


MERGELĖ. Ši diena sustiprins komforto, gerovės poreikį. Daugiau galvosite ir apie ateitį, savo bei partnerio, vaikų. Tai, ką kuriate, statote, išties atliekate labai atsakingai, kad pamatai būtų tvirti. Jus gali aplankyti žmogus, grįžęs iš užsienio.


SVARSTYKLĖS. Asmenines problemas jums mėgins padėti išspręsti artimieji, draugai. Dėl to turėtumėte pasijusti tvirčiau. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nuoma, komercija. 


SKORPIONAS. Šiandien daugiau svajosite negu realiai veiksite. Visgi svajonės bus panašios į rimtų planų, idėjų generavimą. Labai tikėtina, kad vėliau tuo sudominsite ir kitus žmones. O jei mintys sukasi apie meilę, tai romanas jau ant nosies. 


ŠAULYS. Šiandien jums labai rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai arba jie privers atkreipti į juos dėmesį savo poelgiais, planais. Tikriausiai bus gundymų ryžtis finansinei rizikai. Venkite nepamatuotų sprendimų.


OŽIARAGIS. Stokosite susivaldymo ir takto bendraudami, būsite linkę kitus kritikuoti, priekaištauti, raginti. Kažkieno kantrybės bandymas jums gali baigtis nekaip. Atsargiai kelyje ir su technika.


VANDENIS. Regis, aktualūs bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Tikėtina, jog gausite žinią, kuri privers nerimauti. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę ar kt.


ŽUVYS. Verslo partneris arba mylimas asmuo reikalaus paramos, garantijų, įsipareigojimo. Galite imtis veiklos, kuri pareikalaus investicijų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, taisyti, atnaujinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis