Kinų horoskopas 2019 gegužės mėnesiui

Ką gegužės mėnuo žada tavo ženklui pagal gimimo metus

Jei nežinai, kokiam ženklui priklausai pagal gimimo metus, susirasti gali žemiau esančioje lentelėjeŽiurkė. Gegužės mėnesį ambicijos ir azartas ims viršų prieš kuklumą. Puiku, judėsi į priekį dideliais žingsniais! Darbas bus prioritetų sąrašo pradžioje, galimos ir nemenkos perspektyvos. Tačiau nepamiršk ir asmeninio gyvenimo – čia taip pat laukia įdomūs dalykai. 


Jautis. Jeigu pastaruoju metu niekaip nerandi sau vietos ir svarstai, ką gyvenime reikėtų keisti, pats likimas turėtų tave pastūmėti tinkama kryptimi. Tik labiau pasitikėk savo jėgomis ir nebijok prisiimti iššūkių!


Tigras. Šį mėnesį turi pašvęsti tik sau! Visi darbai palauks, tavo dėmesio trokštantys aplinkiniai taip pat niekur nedings, jeigu kelioms savaitėms nuo jų pabėgsi. O poilsio tau tikrai reikia. Pasistenk atstatyti vidinę harmoniją ir pamatysi, kaip viskas savaime pradės dėliotis į savas vietas. 


Kiškis. Skubėti nėra kur. Kurti ateities planus ir dėlioti galimus ėjimus taip pat neverta. Geriau išlauk ir pažiūrėk, kaip įvykiai dėliosis, o jau vėliau priimsi ir svarbius sprendimus. Kol kas stebėk, mokykis ir pasidaryk sau išvadas apie tave supančius žmones ir tavo gyvenime verdančius įvykius.  


Drakonas. Puikus metas įtvirtinti savo padėtį visose gyvenimo srityse – tiek darbuose, tiek asmeniniuose santykiuose. Tu žinai, ko tiksliai nori ir ko esi verta. O šį mėnesį neturėtum pristigti ir vidinės drąsos bei motyvacijos įtvirtinti savo poziciją. 


Gyvatė. Paskatinta aplink tave verdančių įvykių ir apkalbų, gali papulti į dviprasmiškas situacijas. Pasistenk atsiriboti nuo svetimų nuomonių, neieškok lengvesnių kelių ar abejotinų galimybių. Dabar netinkamas metas priimti sprendimus, galinčius kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą. Kai kurie dalykai savaime išsisklaidys kaip iliuzija. 


Arklys. Gegužės mėnuo žada būti geras tiems, kurie svarsto apie pokyčius ir tobulėjimą. Dabar tinkamas metas keisti darbą, ieškoti naujos gyvenamosios vietos ar sudėti visus taškus tave neraminančioje santykių srityje. Jei elgsiesi ryžtingai ir nesimėtysi tarp savo sprendimų, viskas turėtų išeiti tik į gerą. 


Ožka. Panašu, kad gegužės mėnuo bus ganėtinai emocingas ir aistringas. Geriausia strategija tau – daugiau klausytis, mažiau kalbėti pačiai. Daugiau duoti, mažiau imti. Kitaip tariant, būk nuolaidesnė ir savo asmenines ambicijas bei principus trumpam stumtelėk į šoną. Pamatysi, iš to tik išloši. 


Beždžionė. Turėsi daug galimybių pasireikšti ir parodyti, ko esi verta. Tad jeigu turi tikslų, kurių kol kas nespėjai įgyvendinti, dabar pats metas tai padaryti. Šį mėnesį įdėk pastangų, kitą – džiaukis rezultatais. 


Gaidys. Net ir tokioms ugningoms asmenybėms kaip tu kartais reikia atokvėpio. Dabar labai tinkamas metas atsitraukti ir leisti gyvenimui tekėti sava vaga, be nuolatinių tavo pastangų išspręsti viso pasaulio problemas. Leisk pasireikšti kitiems ir jie netruks įsitikinti, kokia tu esi svarbi. Šis patarimas galioja ir santykiuose!


Šuo. Kad ir kaip kartais tingisi pajudinti pirštą, šį mėnesį negali leisti sau atsipalaiduoti. Konkurentai kvėpuoja į nugarą ir laukia, kada gi tu pavargsi ir pasiduosi. Neleisk, kad taip nutiktų! Dabar pats metas kaip reikiant pasispardyti ir visiems parodyti savo pranašumus. 


Kiaulė. Atsakomybė - raktinis tavo sėkmės žodis gegužės mėnesiui. Šis etapas tavo gyvenime gali turėti labai svarbų vaidmenį, tad turi kaip reikiant pasistengti ir padaryti viską tiesiog preciziškai. Ypatingai atsakingai pažvelk į naujas pažintis, galinčias atverti tau labai plačius kelius ateityje. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis