Penktadienio horoskopas: Šauliams reikalai gali pakrypti netikėta linkme, o Svarstyklėms ir Mergelėms...

Astrologinė prognozė gegužės 10-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Bertolda, Bertoldas, Putinas, Sangailė, Viktorina; 


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.25, leidžiasi 21.07. Dienos ilgumas - 15.42.

Šiandien - šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.


**************


Protingos mintys:


„Gyventi - tai nereiškia kvėpuoti, tai reiškia veikti. Ne tasai ilgiausiai gyvena, kuriam daugiausiai metų, o tasai, kuris labiau už kitus jautė gyvenimą“ (Ž. Ž. Ruso).


**************


AVINAS. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis kažkaip neleistinai, avantiūristiškai. Kitų reakcija į tai jus gali nustebinti. Geriau jausitės, jeigu jums nesvetimas lankstumas ir sugebėjimas pasijuokti iš savęs. 


JAUTIS. Regis, nesiseks išvengti ginčų bei emocinių stresų. Labiau dėl visko bus išgyvenama, dramatizuojama. Asmeniniai santykiai gali tapti tikru skauduliu. Kita vertus, emocinis atsiskleidimas turėtų viską sustatyti į reikiamas vietas ir atnešti palengvėjimą.


DVYNIAI. Apdairiai spręskite verslo, finansines problemas. Neskubėkite tikėti pažadais, nesižavėkite staiga sumanytomis reformomis ir pan. Dėl visų naujovių reikėtų gerokai pasukti galvą, pasiskaičiuoti, ką jos duos - naudą ar nuostolį. 


VĖŽYS. Turėtų pavykti sutvarkyti materialinį, nuosavybės ar techninį reikalą. Iš žmonių, kurie patinka, kuriuos mylite, šiandien tikėsitės ypatingo dėmesio. Yra tikimybė, kad sulauksite tik santykių ir ištikimybės patvirtinimo, bet ne šilumos ir romantikos. 


LIŪTAS. Tikriausiai pajusite jėgų trūkumą, abejones. Visgi norom nenorom teks imtis darbų, galvoti apie privalomus reikalus. Nebūkite patiklūs ir labiau saugokite jums patikėtas paslaptis.


MERGELĖ. Nelabai rami diena. Staiga gali pasikeisti kažkokie planai. Netrūks aplinkinių dėmesio. Tačiau galimi paslėpti motyvai, kurių jūs dabar nesuprasite. Vakarop pasijusite lyg išsunkti, nesinorės nei kur nors eiti, nei bendrauti. 


SVARSTYKLĖS. Kils ūpas kažką pirkti, rekonstruoti. Verčiau neskubėkite išlaidauti, nes vėliau pamatysite, kad tą patį galima nusipirkti pigiau. Nors jūsų širdyje daug meilės, tačiau reikia mokėti ją deramai išreikšti.


SKORPIONAS. Regis, nersitės iš kailio, stengdamiesi atlikti neatidėliotinus darbus arba įrodyti savo teisybę. Galbūt išgirsite moralų, apie kuriuos verta pamąstyti. Atsargiai elkitės su elektra, technika.


ŠAULYS. Tikriausiai jums pristigs praktiškumo, įgyvendinant numatytus projektus. Tačiau tikrai nestokosite sumanumo, viliodami patinkantį asmenį. Visgi nemanykite, jog lengvabūdiškai pažaisite, ir tiek. Viskas gali pakrypti kitaip.


OŽIARAGIS. Jus gali dominti dalykinės reformos, investicijos, pertvarkymai darbe ar namuose. Kita vertus, nerimą kels didėjančios išlaidos. Finansiškai įsipareigodami būkite labai atidūs.


VANDENIS. Šiandien stebinsite aplinkinius ekscentriškumu, originalumu. Tikriausiai nenumatysite savo elgesio ar veiklos pasekmių, arba pasitikėsite ne tuo, kuo iš tikrųjų derėtų. Išbandymą gali patirti partnerystės ryšys. 


ŽUVYS. Šiandien racionaliausia būtų kibti į kasdieninius darbus ir elgtis taip, kad jūsų niekas negalėtų apkaltinti aplaidumu, užsiiminėjimu pašaliniais dalykais. Galbūt atnaujinsite svarbų ryšį, seną draugystę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis