Ketvirtadienio horoskopas: Ožiaragiai šiandien gali padėti tvirtus pamatus ateičiai, o Skorpionams...

Astrologinė prognozė balandžio 25-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė;


************ 


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.56, leidžiasi 20.39. Dienos ilgumas - 14.43.

Šiandien - septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.


*************


Protingos mintys:


„Tas, kuris tikrai jaunas, bus jaunas visuomet“ (Ž. B. Klemanso).


**************


AVINAS. Produktyvi diena savarankiškiems, dalykiškiems žmonėms, ypač jei galvojama apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę. Jeigu jums dabar pavyks išsilaikyti prieš konkurentus ar nepatenkintus kolegas, pasijusite gana tvirtai. 


JAUTIS. Šiandien nusiteikite dalykiniams pokalbiams, vizitams pas valdininkus. Tiktų ieškoti reikalingos informacijos, įtemptai pasimokyti ir padirbėti. Pravartu bendrauti su specialistais, konsultuotis. 


DVYNIAI. Diena bus gana įtempta. Regis, turėsite nenumatytų išlaidų ar reikalų su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais. Pravartu peržiūrėti dokumentus ir įvesti reikiamą tvarką tiek juose, tiek darbo aplinkoje, santykiuose. 


VĖŽYS. Šiandien nieko gero nesitikėkite, jei vengiate įsipareigojimų ir patys nerodote nuoširdaus geranoriškumo, palankumo. Galbūt teks susitaikyti su nutrūkusiu ryšiu ar pan. Geriau seksis, jei mokate eiti į kompromisus, toleruoti kitokią nuomonę. 


LIŪTAS. Šiandieną turėtumėte aiškiau pajusti, kuo derėtų užsiimti, kam nepristigsite jėgų bei galimybių. Būsite pedantiški, pastabūs detalėms. Išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Galite prisiimti nelengvą įsipareigojimą.


MERGELĖ. Savo veiklos rezultatais, išryškėjusiomis savybėmis ar tikslais jus gali nustebinti vaikai arba mylimas žmogus. Jums gali tekti atsakingiau vykdyti tėviškas ar pedagogines pareigas. Vakare verčiau nepasiduokite abejotinoms pagundoms. 


SVARSTYKLĖS. Šiandien pravartu užsiimti praktiniais šeimos reikalais. Visgi iš artimų žmonių galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi jų emocinės, psichologinės problemos. Regis, pagyvenusiam artimajam išties reikia pagalbos.


SKORPIONAS. Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Siekite konkretumo, tikslumo. Galbūt sulauksite žinučių apie giminaičių, draugų aktualijas. Tinkamai bendraukite, nes, kaip šauksite, taip jums ir atsilieps.


ŠAULYS. Būsite nusiteikę siekti materialinio ir kitokio stabilumo, sutvarkyti dokumentus, deklaruoti pajamas. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Galbūt gausite naudingą patarimą. 


OŽIARAGIS. Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais, politikais. Apskritai situacija reikalaus tvirtumo. Taps akivaizdu, kad reikia sukonkretinti reikalus ir ryšius. Tai pareikalaus didelio jėgų įtempimo, bet pagaliau pavyks viską sustatyti į savo vietas.


VANDENIS. Šiandien galite lengvai prarasti realybės jausmą arba panirti į pesimizmo debesį. Nerimausite dėl sveikatos ir kitų gyvenimo iššūkių. Stenkitės išsaugoti emocinę pusiausvyrą. Nesiremkite nepatikrintais faktais, virtualiomis paskalomis. 


ŽUVYS. Regis, susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais jums suteiks svarbių žinių. Kita vertus, kils ir dilemų, ypač jei jūsų bus prašoma dėl kažko įsipareigoti, prisijungti prie tam tikros grupės ar veiklos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis