Majų kalendoriuje yra svarbi data – 2017 m. gegužės 24 d. Štai ko reikėtų tikėtis tą dieną

Indėnų majų kalendoriaus ekspertas Carlas Johanas Callemanas pasakoja apie naujo ciklo, kuris prasidės 2017 m. gegužės 24 d., svarbą. Pagal išsilavinimą Carlas – biologas, dėstęs daugelyje prestižiškiausių universitetų pasaulyje. Tačiau nuo 1993 m. visiškai atsidavęs savo pašaukimui – majų kalendorinės sistemos šifravimu šiuolaikiniams žmonėms. Parašė 6 knygas apie majų kalendorių, jos išverstos į 14 kalbų.

2011 m. spalio 28 d.

Šią dieną visos 9 bangos, veikiančios mūsų biologiją, o ypač – mūsų protą, pajudėjo ir suformavo naują kreivę. Šio pokyčio svarba buvo nusakyta ant 6-o Tortuguero paminklo – buvo skelbiama, kad devynių lygių majų dievas pasirodys visais pavidalais.

Išvertus į šiuolaikinę kalbą tai reiškia, kad pirmą kartą visatos istorijoje visos bangos (visi pavidalai) buvo aktyvuotos vienu metu. Iki 2011 m. kovo 9 d. Devintoji banga, kurianti vienijančią sąmonę, nebuvo aktyvi. Tik po šio poslinkio visos bangos tapo mums prieinamos ir gali mumyse rezonuoti.

Kiekviena banga yra tarsi filtras žmogaus protui, todėl įvairiai suvokiame pasaulį – priklausomai nuo to, su kokia banga rezonuojame.

2012 m. gruodžio 12 d.

Ši data neturėjo jokios reikšmės. Dėl archeologų apsiskaičiavimo įvairūs menkai išsilavinę ezoterikai pasičiupo šią datą ir ištrimitavo visam pasauliui. Labai gaila, kad po šito daugelis ėmė galvoti, kad majų kalendorius pranašauja svarbius įvykius, vykstančius konkrečią dieną. Majų kalendorius sudarytas visiškai kitaip. Jame aprašytos ateinančios skirtingų ilgių bangos, kurios gali įvesti pokyčių labai ilgiems laikotarpiams.

2017 m. gegužės 24 d.

Iš esmės ši diena nėra svarbesnė už kitas Devintos bangos 36-ių bangų periodų datas (bangos dalinamos į dienas ir naktis). Bet šią dieną galima laikyti sąmoningo žmonių bandymo įeiti į rezonansą su Devintąja banga pradžia.

Šis įvykis kartosis birželio 21, rugpjūčio 4 d. ir t. t. Tai ne vienkartinis įvykis. Tačiau chaosas pasaulyje pasiekė tokį lygį, kad tiesiog būtinos kolektyvinės pastangos, kad būtų sukeltas rezonansas su banga, kuriančia vienijančią sąmonę.

„Širdies epocha“

Mūsų visata ir mes patys sukurti vienijančiomis Devintosios bangos kūrimo pastangomis. Todėl jokios permainos negali vykti vienu metu fiksuotame laike taške.

Poveikis mūsų širdims priklausys nuo to, su kokiomis bangomis rezonuojame, o tai, savo ruožtu, priklauso nuo mūsų ketinimų. Dauguma žmonių šiuo metu vis dar rezonuoja su 6-a,7-a ir 8-a bangomis, iš kurių nė viena iš tiesų neatveria širdies.

Nedaug žmonių jau pradėjo rezonuoti su 9-a banga, laikui bėgant, eidami paskui ją jie įgis naują realybės suvokimą. Joks atskiras vienadienis įvykis neatves žmonų į Širdies epochą – šis Aukso amžius ateis tik sąmoningai ketinant įgyvendinti žmonijos likimą per rezonansą su Devintąja banga.

Tad ką reikia daryti šią dieną?

Svarbiausia – savais potyriais pajusti devintosios bangos buvimą. Tam reikia sekti 9-os bangos buvimą keliais bangų periodais, kad pamatytume, kad jos pakilimo pikas ir kritimas atsispindi mūsų gyvenime.

Gegužės 24 d. galima surengti ceremoniją, o galima tiesiog uždegti žvakutę, taip paminint naują Dieną Devintojoje bangoje. Nesitikėkite, kad šią dieną viskas savaime pasikeis. Jūs tik patvirtinate savo ketinimą dalyvauti daugiamečiame virsmo procese, kurį neša Devintoji banga.

Šaltinis

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis