VANDENIO ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Vandenio ženklo moteris. 

Koks įdomus ir stiprus derinys! Oro stichija dovanoja Vandenio ženklo moterims laisvės pojūtį, nuolatinį norą judėti, keistis pačioms ir keisti pasaulį aplink save. Dar labiau šiuos troškimus sustiprina Vandenius valdanti permainų planeta Uranas. Vandenio ženklo moteris jausminga, tačiau tuo pačiu labai racionali ir praktiška, santykiuose ieškanti ne aistros, o patikimo partnerio.


VANDENIO ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Tau sunku jį rimtai vertinti. Matai, kad Avinas nuolat užimtas, tik rezultatų kaip nėra, taip nėra. Vadinasi, jis ką nors daro ne taip arba neklauso tavo patarimų. Užtat jums patinka drauge linksmintis. Jei esi pasirengusi rimtiems santykiams be rimtų išvedžiojimų, ryžkis.


vyras – Jautis

Nevikrus ir užsispyręs, o tave prie jo traukia, tarsi jis būtų kokia giminė. Bet tai – vidinis procesas. Iš išorės jūsų santykiai klostosi sudėtingai. Tai tu ant jo pyksti, tai jis ant tavęs dantį griežia. Reikėtų atvirai pasikalbėti, bet tai dar sudėtingiau. Pamėginkite!


vyras – Dvyniai

Nuostabi dermė. Visada sugalvos, ką pasakyti, kad tik tave pralinksmintų. Kai esi su juo, apima jausmas, jog pasaulyje nėra jokių problemų, viskas įmanoma. Svarbiausia – nepavyduliauk. Rimtų priežasčių taip elgtis nėra. O akytės jo laksto dėlto, kad jis galvoja apie naują veiklą.


vyras – Vėžys

Pernelyg emocionalus. Į tavo pokštus reaguoja atsargiai, įsitempęs. O provokacijos, kurių imiesi norėdama jį paskatinti veikti, jam sukelia isteriją. Teks tvardytis, kad galutinai jo neišgąsdintum ir neatbaidytum.


vyras – Liūtas

Žmogus šventė. Idealiai tau tinka. Jis – tarsi ryškus aksesuaras, derinamas prie ekstravagantiškos aprangos, kuri tau taip patinka. Dėl juokų neįsižeidžia ir skiria tau beveik tiek dėmesio, kiek ir sau. Patikėk, Liūtui tai – tikra prabanga.


vyras – Mergelė

O štai jam vargu ar patiks tavo originalios idėjos. Judu visada ir dėl visko ginčysitės: dėl drabužių modelio, buto interjero, kelionių. Jis – konservatorius, o tau svarbu, kad su tavimi sutiktų, kitaip prarandi pusiausvyrą. Pamėginkite aptarti ką nors neutralaus – gal padės?


vyras – Svarstyklės

Ramus, su viskuo sutinka. Be to, remia visas tavo iniciatyvas. Šalia jo tavo savivertė kyla kaip mielinis pyragas. Net pasiginčyti judviem ne visada pavyksta. Tau be šito kiek liūdnoka ir nuobodoka, tačiau tenka kentėti dėl visų kitų pranašumų.


vyras – Skorpionas

Štai su kuo galima (ir reikia!) ginčytis. Tik tramdyk emocijas. Skorpionas juk gudrus: kalba pusbalsiu, ramiai, tik pabaigoje apima jausmas, kad jis ir vėl laimėjo. Kita vertus, sutikime: daugeliu atvejų tau iš tiesų verta klausytis jo patarimų bei vertinimų.


vyras – Šaulys

Drauge jums patogu. Gali būti, kad Šaulys nemoka atlikti tokių staigių viražų kaip tu, tačiau į posūkius pataiko laiku ir efektingai. Su juo gali pasiekti labai daug. Šis žmogus sugalvos, kaip įgyvendinti net fantastiškiausius tavo planus.


vyras – Ožiaragis

Sunkiai suvoki jo tikslus ir visiškai neperpranti jo gyvenimo būdo. Tačiau tai nė kiek tavęs nuo jo neatstumia. Gal net priešingai: kuo mažiau supratimo, tuo stipresnė trauka.


vyras – Vandenis

Žvelgdama į jį tarsi regi save, tik kreivame veidrodyje. Tavo trūkumus šis vyras atskleidžia dvigubai ryškiau. Kartais atrodo, kad kažkas jį tau siuntė kaip mokymo priemonę, kad ištaisytų neigiamus tavo būdo bruožus. Tik ar esi pasirengusi keistis?


vyras – Žuvys

Jis taps puikiu klausytoju. Atrodo, gali pasiekti bei įvertinti drąsiausią tavo idėją. Net tą, kuria pati ne itin tiki. Tik nemėgink jo perdaryti – net smulkmenų. Žuviukai šito labai nemėgsta ir tuoj pat pasistengs pasprukti.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis