OŽIARAGIO ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Ožiaragio ženklo moteris.

Žemės stichija Ožiaragio ženklui dovanoja racionalų protą ir stabilumą, tvirtumą ir pareigingumą. Dar labiau šias savybes sustiprina šaltoka ir kiek paslaptinga šį Zodiako ženklą valdanti Saturno planeta. Vyrai turėtų įsiminti: norint prisijaukinti Ožiaragio ženklo moterį vien gražių žodžių tikrai neužteks: šalia savęs ši moteris leis būti tik jos tikrai vertam partneriui. O pasistengti yra dėl ko, nes Ožiaragio ženklo moteris kiekvieno vyro gyvenime - tarsi didžiausia dovana. 


OŽIARAGIO ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Paimti jį už ragų visiškai nesudėtinga. Tai suprasi iš karto. Ką čia suprasi – jam viskas ant kaktos parašyta. Nepaisydamas savo atšiaurumo, Avinas pasirengęs prieš tave pulti ant kelių ir likti su tavimi visą gyvenimą. Tau tik reikia rasti tinkamų žodžių.


vyras – Jautis

Puikus draugas ir meilužis. Bet vyro pozicijai užimti pernelyg užsispyręs. Lyg ir drovus, tačiau tai – apgaulė. Jūsų bendravimą reikia kurti abipusio malonumo, bet ne pamokslavimų pagrindu. Neįprask prie jo pernelyg stipriai – dėl visa pikta.


vyras – Dvyniai

Klusnus, sumanus, geras, bet... Iki galo beveik niekada nieko nebaigia. Vos tik paspausi – iš karto prasidės depresija. Tau, taip linkusiai viską organizuoti, jis atrodo pasibaisėtinai amorfiškas. Viena išeitis – imtis reikalų pačiai.


vyras – Vėžys

Visai neblogas pasirinkimas! Su tokiu ūkyje – kaip tik. Be to, ir tikroji aistra jam nesvetima, ir tavo nuotaiką jaučia. Įžeidus? Taip. Užtat nemenantis pikta. Ir tėtis bus geras.


vyras – Liūtas

Ką nori, tą ir daro. Fantastiškas meilužis, moka rengti šventes. Antra vertus, reikšti pretenzijas taip pat geba: ką padarysi – valdingas. Tikrai esi pasirengusi klausytis, ką rengtis ir su kuo bendrauti?


vyras – Mergelė

Visi sako, kad jis nuoboda. O tu matai: patikimas ir atsakingas žmogus. Ne, nenuobodus – tiesiog dėmesingas, tvarkingas. Savotiškai romantiškas, tik ne visi tai supranta, išskyrus tave, tad veik!


vyras – Svarstyklės

Atrodytų, jau toks švelnumas... Bet tai – optinė apgaulė. Jis nesiginčys, savo nuomonę pasakys tik kartą ir jos nepirš. O paskui viską padarys savaip. Tu, be jokios abejonės, su tuo taikytis nenori, pradedi viską laužyti ir pertvarkyti savaip, o tam reikia ir nervų, ir laiko. Tad kitą kartą būk atsargesnė.


vyras – Skorpionas

Malonus vyras, tik labai jau viską mėgsta naikinti. Tu tik spėji ką nors pastatyti, o jis, žiū, jau miną kiša. Na, nepatinka jam, kai viskas stabilu, gerai. Tada ir pats kankinasi, ir aplinkiniams ramybės neduoda. Jam kančia teikia palaimą, o tau?


vyras – Šaulys

Ne visada jį suprasi. Atrodytų, atkaklus, planai – beveik kaip Napoleono. O po savaitės viskas aukštyn kojomis virsta. Labiausiai erzina, kad nieku gyvu neprisipažins klydęs. Tad gal verčiau ir nemėginti iš jo tokio prisipažinimo pešti?


vyras – Ožiaragis

Su juo sunku rasti bendrą kalbą. Tiksliau, viskas yra ne taip. Kalbą jūs randate, tačiau susitarti nesugebate. Jei jūsų norai netyčia sutaptų, liksite drauge ir būsite laimingi. O štai įkalbėti jį ką nors daryti – neįmanoma. Kaip ir tavęs.


vyras – Vandenis

Su juo visada įdomu. Tikėtis iš jo stabilumo, be abejo, kvaila, tačiau tavęs tai neerzina. Veikiau priešingai: esi pasirengusi jam atleisti visas kvailystes ir beprotystes. Net atsisakytum dėl jo savo planų. Matyt, todėl, kad jie ir tau įdomūs.


vyras – Žuvys

Na ir kodėl visi jį laiko mistišku vyru? Tau jis aiškus kaip ant delno. Su juo smagu pabendrauti, tačiau pritaikyti kokiam realiam reikalui neįmanoma. Be abejo, jūs pasikalbėsite, nes temų netrūksta. Tačiau santykiams kurti tau reikia kur kas stipresnių motyvų nei šis.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis